20 Aralık 2018
#11330702

Zebramo.com Hesabımı Kapattı!

Bugün sebepsiz yere hesabım askıya alındı. Bir sebebi varsa bile nedeni söylenmedi. Üstelik göndermiş olduğum kargolar var. Göndermiş olduğum ürünlerin parasını nasıl alacağım ben? Bu konuyu acilen çözüme kavuşturmanızı diliyorum. Uzun süredir Zebramo'yu kullanıyorum ilk defa böyle saçma bir durumla karşılaştım. Hakkımı arayacağım.

Elif Elif 894 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Elif21 Aralık 2018

    Hesabım uygunsuz fotoğraf gerekçesiyle askıya alındı lakin süreli mi süresiz mi bilmiyorum. Uygunsuz olan fotoğrafta göbek açık bir büstiyer. Sitede o kadar açık iç giyim ürünleri mevcutken büstiyerime işlem uygulanması enteresan. Üstelik 1 senedir hesabımda olan bir üründü ve biri satın almıştı. Alıcı almaktan vazgeçti bende destekle iletişime geçtim ve bustiyerin sipariş numarasını verdiğim anda hesabım askıya alındı. Kargoda olan ürünlerimin ödemesini talep ediyorum. Kargolanacak ürünlerimde vardı. Hesap askıya alınırken siz yazmadan bilgilendirme yapılmıyor. 1 seneden fazla oldu hesabı kullanalı. Her sattığım ürün olumluydu. En azından hesabımın süresiz kapatılıp kapatılmadığını öğrenmek istiyorum.

  • Elif20 Aralık 2018

    Fotoğraftan kastınızın mini bustiyerimin olduğunu düşünüyorum. Sitede bir sürü iç giyim ürünü satılıyor. Açıklık derecesine bakılmaksızın. Ben göbek açık bir ürün koydum diye üstelik 1 senedir vaarbolan bir ürün, hesabım askıya alınıyor. Bunu da geçtik o mini bustiyer satılmıştı ve alıcı iptalini istedi diye destek ekibinize yazdım ve yazmamla hesabımın askıya alınması bir oldu. En azından uyarı verilebilirdi. O kadar ürün sattım ve hiç olumsuz yorumum olmadı. Süreli mi yoksa süresiz mi kapatıldı? Kargoya verilecek ürünlerim de vardı. Süresiz ise kargodaki ürünlerimin ücreti siteye geçince bankama havalesini talep ediyorum.

  • Zebramo Temsilcisi20 Aralık 2018

    Merhabalar Talebinizi kontrol ettiğimizde üyeliğinizle, Zebramo kurallarına aykırı fotoğraf ve sosyal medya hesapları paylaşımı sebebi ile hesabınızın askıya alındığını görüyoruz. Detaylı bilgi Yardım Merkezimiz üzerinden tarafınıza aktarılmıştır, bildirimlerinizi kontrol edebilirsiniz. Hesabınız o anda kullanılabilir olmasa dahi, hem satışlarınız, hem alışlarınız hem de bekleyen kargolar dahil her konuda [email protected] adresine mail atarak Yardım Merkezimize ulaşabilir ve bilgi alabilirsiniz. Zebramo Ekibi

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler