sta-1-hoverYetersiz Çözüm

Zebramo.com Haksızlığı Göz Ardı Ediyorlar

Kübra Kübra01 Aralık 2017 09:18

Bu sabah hesabımın askıya alındığına dair Zebramo 'dan bir bildiri aldım, bana hiçbir konuda açıklama yapmayan bu platform yazdıklarıma da cevap niteliğinde hiçbir geri dönüş sağlamamıştır.

Ö** adında kendini Sümerbank koleksiyonercisi olarak adlandırdığı bu şahıs ilanlarımda yer alan dekoratif masa objesi için 50 TL sırf nakte ihtiyacım olduğundan ötürü 30 TL indirdim (talep ettiği ücret bu olduğu için) fakat ürünü aldığı gibi beni kargolamam için sürekli cümleleriyle rahatsız etti. Ürünü iki kat patpata sarmış 2 kat kalın kargo kağıdı koli içine koyup tekrardan 2 kat üstünden patpat geçip ekstra güvenlik olması adına çevrelerini de kalın karton ile destekledim. PTT 'den de onaylı olmasına rağmen şahıs oldukça üslupsuz bir şekilde öyle gönderemeyeceğimi mukavva karton satın alıp onun için özel kargolamamı emretti bana.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

Zebramo Logo Zebramo 08 Ağustos 2018 13:11

Merhabalar Talebinizi kontrol ettiğimizde Zebramo üzerinde birden fazla üyeliğiniz bulunduğunu görüyoruz. Bu üyeliklerinizden en az bir tanesi ile Zebramo kurallarına aykırı, uygunsuz ifade içeren yorumlarınız sebebi ile hesabınız daha önce süreli olarak askıya alınmıştır. Şu anda aktif olarak kullandığınızı görüyoruz. Her türlü talebinizde, uygulama içerisinden Yardım Merkezi aracılığıyla ya da [email protected] üzerinden eposta yolu ile bize ulaşabilirsiniz. Zebramo Ekibi

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular