01 Aralık 2017
#9844201

Zebramo.com Haksızlığı Göz Ardı Ediyorlar

Bu sabah hesabımın askıya alındığına dair Zebramo 'dan bir bildiri aldım, bana hiçbir konuda açıklama yapmayan bu platform yazdıklarıma da cevap niteliğinde hiçbir geri dönüş sağlamamıştır.


Ö** adında kendini Sümerbank koleksiyonercisi olarak adlandırdığı bu şahıs ilanlarımda yer alan dekoratif masa objesi için 50 TL sırf nakte ihtiyacım olduğundan ötürü 30 TL indirdim (talep ettiği ücret bu olduğu için) fakat ürünü aldığı gibi beni kargolamam için sürekli cümleleriyle rahatsız etti. Ürünü iki kat patpata sarmış 2 kat kalın kargo kağıdı koli içine koyup tekrardan 2 kat üstünden patpat geçip ekstra güvenlik olması adına çevrelerini de kalın karton ile destekledim. PTT 'den de onaylı olmasına rağmen şahıs oldukça üslupsuz bir şekilde öyle gönderemeyeceğimi mukavva karton satın alıp onun için özel kargolamamı emretti bana.

Kübra Kübra 2.069 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Zebramo Temsilcisi08 Ağustos 2018

    Merhabalar Talebinizi kontrol ettiğimizde Zebramo üzerinde birden fazla üyeliğiniz bulunduğunu görüyoruz. Bu üyeliklerinizden en az bir tanesi ile Zebramo kurallarına aykırı, uygunsuz ifade içeren yorumlarınız sebebi ile hesabınız daha önce süreli olarak askıya alınmıştır. Şu anda aktif olarak kullandığınızı görüyoruz. Her türlü talebinizde, uygulama içerisinden Yardım Merkezi aracılığıyla ya da [email protected] üzerinden eposta yolu ile bize ulaşabilirsiniz. Zebramo Ekibi

Ziyaretçi Yorumları