10 Ağustos 2018
#10772258

Zebramo.com Faturalı Orijinal Ürünüm Sahte İddiasıyla Silindi!

Zebramo'da orijinal, etiketli ve elimde faturası olan ürünümün ilanı “sahte” iddiasıyla silindi. Yardım merkezine yazın diyen e-mail ile gelen bildirim üzerine yardım merkezine yazdım, editörün kararı biz yardımcı olamayız dediler. Kim yardımcı olacak? Bu editörleri kim işe alıyor? Daha orijinal sahte ayrımı yapamayan editörler ancak aynı kişilerin ürünlerini seçip dursun. Yardım merkezi bana ürünü yeniden yükleyin dedi. Tatildeyim, hamileyim ve bu sıcakta tek tek fotoğraflayıp itina özenle çekip ilan bilgilerini doldurup bir de “ürünün orijinal olduğunu beyan ederim” yazmamı bekliyorlarmış. Ürünümün silindiği gibi geri yüklenmesini bekliyorum. Bu haksızlık kim bilir kaç kişinin başına gelecek ses çıkartmazsam.

Burçe Burçe 1.344 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Burçe'nin Teşekkür Mesajı11 Ağustos 2018

    Ürünümün, orijinallikle ilgili değil, rezerve edildiğinde eklediğim satıldı ibaresi nedeniyle kaldırıldığı bilgisi Zebramo yetkilisi tarafından paylaşılmış olmakla, bu konuda hızlı bilgilendirme ve yardım için teşekkür ederim. Zebramoda rezerve sistemi olmadığından başlığa bu tarz koyulan ifadeler ürünün satışta olmaması nedeniyle diğer alıcılar açısından yanıltıcı görülüp Editör tarafından silinebiliyormuş.

  • Zebramo Temsilcisi11 Ağustos 2018

    Tekrar merhabalar Burçe Hanım, Konuyla ilgili tarafınıza ulaşılarak gerekli bilgiler aktarılmıştır. Her türlü talebinizde, [email protected] üzerinden eposta yolu ile ya da uygulama içerisinden Yardım Merkezi aracılığıyla bize ulaşabilirsiniz. Zebramo Ekibi

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler