sta-1-hoverYetersiz Çözüm

Zebramo.com Destek Hattına Ulaşamamak!

Fatma Fatma19 Ocak 2019 19:10

PTT Kargo'ya gidiyorum Zebramo kodunu kabul etmiyor, 5 kez denediler belli sistemde sorun vardır diye Zebramo'ya mail attım 7 saat önce hala cevap yok. Sitenin bize ulaşın kısmından mesaj gönderdim 6 saat sonra Yurtiçi veya Sürat ile gönderim yapınız yazmışsınız. Sitenizde anlaşmalı olduğunuz kargo sadece PTT yazıyor ve mesajlara çok geç cevap veriyorsunuz insanları mağdur etmeye hakkınız yok. Alıcı bu durumdan dolayı siparişini iptal edecek!

  • - Görüntüleme
empty-star empty-star empty-star empty-star empty-star
0/5

Cevaplar

profile-icon Fatma 03 Şubat 2019 22:56

Zebramo çalışanlarına ulaşamamak. Sürekli yazıyorum cevap yok... Resmen insanlar kendi işlerini kendileri hallediyor ve Zebramo bundan komisyon alıyor. Ve aynı zaman da Cuma günü sistem kilitti, ne yorum yapılabiliyordu ne satılan ürün gözükürdü ne de bildirim geliyordu. Artık bir düzene oturması gereken bir site. Rica ediyorum biraz rakiplerini örnek alın!

Zebramo Logo Zebramo 28 Ocak 2019 23:51

Merhabalar Fatma Hanım PTT Kargo sisteminde yaşanan sorun sebebiyle süreli olarak kargo kabulü yapılamamış olup, bu konuda Yardım Merkezimiz üzerinden de size bilgi verilmiştir. PTT Kargo dışında Yurtiçi Kargo ve Sürat Kargo ile anlaşmamız bulunmakta olup, uygulamamız üzerinden de bu bilgiye ulaşmanız mümkündür. Her türlü talebinizde, uygulamamıza kayıtlı email adresinizden, [email protected] adresine mail göndererek bize ulaşabilirsiniz. Zebramo Ekibi

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler