Zebramo.com Bilgi Vermeden Ücret İadesi Gerçekletirmiş

Adnan Adnan10 ay önce

Zebramo'da satıcıyım. İki farklı müşteriye ürün sattım iade etmek istediklerini beyan ettiler, tamam dedim. İade için Zebramo'nun kendi sisteminde kayıtlı olan adresim var Yurtiçi Kargo'ya ait bir şube adı alıcılara oraya göndermelerini belirttim. Her ikisine de tamam dediler ama kargolar gelmeyince alıcılara kargoları sordum. PTT ile gönderdiklerini belirttiler. Onlara PTT ile elinizde adres olmadan nasıl gönderdiniz dedim, sistemde Yurtiçi Kargo adresim var dedim bir şey demediler.

İki müşteri de ürünleri PTT 'ye vermişler, adımı soyadımı yazmışlar, bulunduğum ilçeye göndermişler. Üzerinde adres yok tabi gönderi kodu ile baktım ürünler bulunduğum ilçeye gelmiş ama adres olmadığı için merkez ile dağıtım merkezine iade edildiği söylendi. Müşterilerime durumu ilettim ama aradan günler geçti kargodan haber yok, ben de Zebramo sistemine baktım Zebramo bana bilgi vermeden ücreti alıcılara iade etmiş.

Ben ürünü teslim almamışım ama Zebramo bana bilgi vermeden ücret iadesi gerçekletirmiş. Bugünden beri Zebramo ile yazışma yapıyorum, bizi ilgilendirmez Tüketici Hakem Heyeti'ne gidin diye kendilerini bu işin için den çıkartmak istiyorlar şu an ne ürünler elimde ne de ücreti.

  • - Görüntüleme
counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler