sta-1-hoverYetersiz Çözüm

Zebramo İade Kargo

Tuğçe Tuğçe3 ay önce

Zebramo gördüğüm en kötü online ikinci el satış pazarı asla kimse güvenip ürün satmasın. Alıcı ürün mü yetersiz açıklamalarla tamamen kişisel bahanelerle iade talebi oluşturdu ve Zebramo kabul etti. Fakat iade eden alcı nasıl olduysa iade adresim dışında bir adres beyan ederek ürünü kargoladı. İade adresim de herhangi bir sorun olmadığından kontrol etme gereksinimi duymadım. Günlerce ürünü bekledim gelmedi en sonunda şube ile görüştüm bambaşka bir adres verildiğini öğrendim. PTT ile yapmış oldukları anlaşma içerisinde alıcı evde yoksa veya herhangi bir sebeple kargo teslim edilmeyince cep telefonu ile haber vermek veya SMS ile bilgi vermek olmadığı için armadıklarını söylediler. Ben ürünü teslim almadan karşı tarafın ücreti hesabına geçti. Zebramo'yla günlerce yaptığım görüşme neticesinde her defasında beni suçlu buldu. Alıcıya görüşün ürünü teslim alsın size uygulama dışında kargolama yapsın dedi. 599 TL'değerinde ürünü çok daha uygun fiyata vermiştim rezil ettiler.

 • - Görüntüleme
 • 3Yorum

Cevaplar

profile-icon Tuğçe 1 ay önce

Zebramo için daha önce de yazdığım şikayet çözülmedi. Ürünüm usulsüz şekilde parasını iade alan birinin elinde. Zebramo dalga geçer gibi cevaplar veriyor resmen yanıltıcı bunlar. Sattığım ürün iade edildi hiçbir açıklama olmadan Zebramo da kabul etti. Ürn farklı adres gidiyor nasıl oluyorsa. Elime geçmeden parasını alıyor karşı taraf. Ürün bana ulaşmadığı içinde tekrar o kişiye gidiyor ürün. Zebromunun çocuk kandırırcasına yaptığı tek açıklama adresi siz yanlış vermişsiniz alıcıya ulaşın tekrar kargo yapsın size oldu.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
 • Yorum yazabilmek için ya da .

 • profile-icon Ramazan 1 hafta önce  

  ayni sorunu bende yaşadim zebramo iyade kodu vermeden önce iyade adresini teyit etmesi gerek yoksa iyade kodu vermemesi lazim

 • profile-icon Ziyaretçi 2 ay önce  

  Aynı mağduriyeti banada yaşattılar iki katı kargo ücreti ödemektense kabul etmedim ürünümden oldum

  Cevapları Gizle (1) arrow
  profile-icon Ramazan 1 hafta önce  

  bu zebramo ne iletişim tlf ne adresi var zamaini gelince çiflik bank gibi patliyacak

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler