Toplam çözüm sayısı
..
Zebramo ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Tuğçe'nin şikayet sonucundan memnuniyeti

tam yıldız boş yıldız boş yıldız boş yıldız boş yıldız 1

Zebramo İade Kargo

6.430görüntüleme
Tuğçe
Tuğçe 14 Kasım 2019 08:37

Zebramo gördüğüm en kötü online ikinci el satış pazarı asla kimse güvenip ürün satmasın. Alıcı ürün mü yetersiz açıklamalarla tamamen kişisel bahanelerle iade talebi oluşturdu ve Zebramo kabul etti. Fakat iade eden alcı nasıl olduysa iade adresim dışında bir adres beyan ederek ürünü kargoladı. İade adresim de herhangi bir sorun olmadığından kontrol etme gereksinimi duymadım. Günlerce ürünü bekledim gelmedi en sonunda şube ile görüştüm bambaşka bir adres verildiğini öğrendim. PTT ile yapmış oldukları anlaşma içerisinde alıcı evde yoksa veya herhangi bir sebeple kargo teslim edilmeyince cep telefonu ile haber vermek veya SMS ile bilgi vermek olmadığı için armadıklarını söylediler. Ben ürünü teslim almadan karşı tarafın ücreti hesabına geçti. Zebramo'yla günlerce yaptığım görüşme neticesinde her defasında beni suçlu buldu. Alıcıya görüşün ürünü teslim alsın size uygulama dışında kargolama yapsın dedi. 599 TL'değerinde ürünü çok daha uygun fiyata vermiştim rezil ettiler.

Tuğçe
Tuğçe30 Aralık 2019 11:40

Zebramo için daha önce de yazdığım şikayet çözülmedi. Ürünüm usulsüz şekilde parasını iade alan birinin elinde. Zebramo dalga geçer gibi cevaplar veriyor resmen yanıltıcı bunlar. Sattığım ürün iade edildi hiçbir açıklama olmadan Zebramo da kabul etti. Ürn farklı adres gidiyor nasıl oluyorsa. Elime geçmeden parasını alıyor karşı taraf. Ürün bana ulaşmadığı içinde tekrar o kişiye gidiyor ürün. Zebromunun çocuk kandırırcasına yaptığı tek açıklama adresi siz yanlış vermişsiniz alıcıya ulaşın tekrar kargo yapsın size oldu.

3 Yorum

Ziyaretçi
Ziyaretçi21 Kasım 2019 21:39
 

Aynı mağduriyeti banada yaşattılar iki katı kargo ücreti ödemektense kabul etmedim ürünümden oldum

 1
Ramazan
Ramazan09 Şubat 2020 06:23
 

bu zebramo ne iletişim tlf ne adresi var zamaini gelince çiflik bank gibi patliyacak

 2
Ramazan
Ramazan09 Şubat 2020 06:22
 

ayni sorunu bende yaşadim zebramo iyade kodu vermeden önce iyade adresini teyit etmesi gerek yoksa iyade kodu vermemesi lazim

 1
Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Benzer Şikayetler