Zebramo Alıcı Kargo Yüksek Diye İade Ediyor

Yeşim Yeşim16 Mayıs 18:29

Zebramo'dan ürün sattım. Sattığım ürün alıcının eline ulaşmış. Bana yazdığı mesaj kargo ücreti çok gelmiş. Ben iade edeceğim. Bunu Zebramo'ya bildirdiğim de cevapları yasal hakları olduğu için iade edebilirlermiş. Resmen satıcılar mağdur ediliyor. Buna bir çözüm olması gerekiyor. Kargo ücretine zam yapıldıysa bizim suçumuz ne, o ürün tekrar gelince kargo ücreti ödeyeceğim. Bu nasıl bir saçmalık.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
 • Yorum yazabilmek için ya da .

 • profile-icon Devan 24 Temmuz 00:22  

  Benimde başıma geldi muhatap bile almıyorlar alici keyfi olarak iade etmek istiyor ve kargo ücretini ödemek zorunda kalacağım cevap bile vermiyorlar

 • profile-icon Nagihan 01 Temmuz 23:02  

  Aynı şeyi yaptılar banada üstelik alıcı ürünümü paramparça edip yollamış

  np_image1 Ekli Görsel Var
 • profile-icon Ceyda 01 Haziran 13:41  

  Komisyonu hizmet sağlamak için kesmeyip, haklı olanı mağdur edip üstüne bu komisyon için fatura kesmediği için CİMER'e şikayet ettim ben. Muadil uygulamaları kullanın efendim bu iş bilmezlere kazandırmayın daha fazla.

  Cevapları Gizle (3) arrow
  profile-icon Çelik 27 Eylül 21:11  

  Ne yazdınız ben de şikayet edeceğim?

  profile-icon Ceyda 17 Eylül 02:53  

  Çisem Hanım Maliye Bak.'na komisyon bedeli olarak uygulamanın aldığı ücretin faturalandırılmadığını şikayet ettim. İlgili birime şikayetin yönlendirildiği geri bildirim mailini aldım. Aynı durumu yaşayan birçok şikayet olursa daha etkili olacaktır.

  profile-icon Çisem 17 Eylül 02:33  

  Merhaba bir sonuç alabildiniz mi bende şikayet edeceğim ama nereye etmeliyim

 • profile-icon Ceyda 01 Haziran 13:38  

  Aynı sorunu ben de yaşadım. Üstelik kargo fiyatları uygulama içerisinde yazmasına rağmen ve alıcının istediği kargoyla göndermeme rağmen alıcı ücreti fazla bulunca Zebramo bunun alıcının hakkı olduğunu söyledi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler