Zebramo Alıcı Beni Her Yerden Engelledi

İrem İrem14 Ağustos 17:46

Bir Airpods satışı gerçekleştirdim Zebramo uygulamasından. Alıcıya ulaştı. Fakat alıcı yalan yanlış sebeplerle iade istedi. Zebramo bu iadeyi onayladı. G*** uygulamasından bir arkadaşım Airpods satıyordu. Benden Airpods alan şahıs ona "bir ürün sipariş ettim iade edip sizinkini alacağım" yazmış. Buradan zaten en ucuz malı bulmaya çalışmasından belli alıcının. İadesi kabul edildi iade Yurtiçi Kargo'nun saçma her zamanki haliyle yanlış adrese gitti ve şubeye yönlendirildi. Evde kalp ameliyatı olan babama bakıyorum. Bu yüzden kargoyu bugün almaya gittiğimde kargonun alıcıya geri gittiğini söylediler. Dün arayıp belirtmeme rağmen aramadınız gibisinden konuştu şube. Alıcı beni Instagram üzerinden engelledi. Zebramo uygulamasından yazıyorum detaylı cevap verip takmıyor bile. 

Durumu öğrenir öğrenmez gidip kendisine başka Instagram üzerinden yazdım kargo geri dönüyor size bana bir iletişim numarası verir misiniz dedim. Ürünüme bir şey yaptığından ve bana geri göndermeyip hem parasını alacak hem ürünümü alacak. Mağdur durumdayım lütfen gerekli her şeyi yapın. Beni her yerden engelledi iletişim dahi kuramıyorum. İftira atmaktan başka bir şey yapmıyor. Kargo beni hiç aramamış olmasına rağmen aramış deyip duruyor kendini sanki kargoda çalışıyormuş gibi. Mağdur rollerine girip hem ürünümü hem parayı alma peşinde. Lütfen gereğinin yapılmasını istiyorum. Benim artık seninle im olmaz diyerek ürünümün ve parasının üstüne konacak. Her yerden engelledi. Attığı iftiralar da cabası.

empty-star empty-star empty-star empty-star empty-star
0/5
counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
 • Yorum yazabilmek için ya da .

 • profile-icon Tolga 1 hafta önce  

  Ben de 4 yıldır kullanıyorum uygulamayı bir kargo için nereden nereye gidiyoruz uğraşıyoruz aynı gün göndermeye çalışıyoruz bazısı da 1hafta bekletiyor bozuk ürün yolluyor son zamanlarda güvenli bir yer kalmadı maalesef. Sizi de bayağı uğraştırmışlar

 • profile-icon Tolga 2 hafta önce  

  Sonuç ne oldu? Kargo firmasına da durumu iletseydiniz

  • 1Yorum
  Cevapları Gizle (1) arrow
  profile-icon İrem 2 hafta önce  

  Avukat devreye sokmak zorunda kaldım. Ancak o şekilde şahıstan ürünümü aldım.

 • profile-icon Cennet 21 Ağustos 11:55  

  Zebramo bence artık kredisini bitirdi!

  Cevapları Gizle (1) arrow
  profile-icon İrem 21 Ağustos 13:23  

  Bizde alalım o zaman bir sürü ürün deneyelim giyelim 2-3 gün sonra iade edelim bu ne saçmalık.

 • profile-icon Yeşim 20 Ağustos 18:49  

  Zebramo daki alıcının adını neden deşifre etmiyorsunuz? Hepimiz bilelim

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler