23 Eylül 2013

Zavoli Türkiye Aracımdaki Tekleme Sorununu Gideremedi!

Aracım 71000 KM'de iken mayıs 2011 de Eskişehir öz Konyalılar servisine taktırdım. Bir kaç ay sonra rölantide motorda titreme şikayetleri üzerine sürekli sanayiye gittim. Sürekli aracın benzinde de sıkıntısı olduğu söylediler. En sonunda bu yaz Ford özel servisinde motor silindir kapağı açıldı taşlama yapıldı, bobin değişti buji kablolarına kadar değişti 1000 TL masraf yaptım.

Ancak benim aracımdaki tekleme titreme geçmedi. Bu sefer başka bir otogaz servisine gittim Ecu bozuk dediler. Benim mayıs 2013'de garantim bitti. Bu 2 sene boyunca garanti süresi içinde hiçbir şey yapmayanlar şimdi ecu bozuk 650 TL enjektör bozuk 500 TL diyor. Madem öyleydi garantisi varken neden bulunmadı arıza.

Fatih 741 Okunma

Cevaplar

  • Zavoli Türkiye Temsilcisi23 Eylül 2013

    Fatih bey ile iletişim kuruldu, Eskişehir Aşkın Otogaz 'a yönlendirilmesi sağlanmıştır. ZAVOLİ POALRİS olarak kar amaçlı değil müşteri memnuniyeti ön planda tutularak çalışıldığını, bahsedilen parçaların arızalı olması durumunda 2 yıl boyunca aracını LPG de kullanamayacağını belirtmiş bulunmaktayız. Aracı ile ilgili arızaları, Fatih bey aracının başındayken izah edilecektir. Garanti kapsamı dışında bizlere dönüş yapıldığı için, ücretsiz işlem yapılması uygun değildir. Saygılarımızla. Süleyman TAŞOVA Satış Sonrası Hizmetler Departmanı Tel : 0(232) 458 53 73 | Fax : 0(232) 436 51 11

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön