27 Ocak 2014

Zarara Uğradık Ama Tatil.com İlgisiz Kaldı

Yılbaşı için tatil.com un harbiyedeki ofisine gidip 5 günlük bir otel rezervasyonu yaptırdım. Tabi burada rezervasyon yaparken çalışanlar sizi yönlendiriyor, şu otel güzel yorumları iyi diye, bende yönledirme sonucunda Roma'ya 15 km uzaktaki bu otele rezervasyon yapıp ayrıldım. Tabi ofiste otel Roma'ya 15 km uzaklıkta açık büfe kahvaltı ve ınterneti olan çok iyi bir tesis olarak anlattılar. meğerse otel 15 km değil 40 km uzaklıkta kahvaltı dediler. Kahvaltı yokmuş.

Otelden 10 euro kişi başı ücret istediler. Otel martta açıldığı için aradan 9 ay geçmiş olmasına rağmen internet alt yapısı kurulamamış, dolayısı ile internette yoktu. Yanıltıldık ve zarara uğratıldık tatil.com ilgisiz hiç bir şey yapmadı.

Resul 795 Okunma

Cevaplar

  • Tatil.com Temsilcisi28 Ocak 2014

    Değerli Misafirimiz; Telefon görüşmemizde tarafınıza tüm rezervasyon süreciniz ayrıntılı olarak aktarılmıştır. Araştırmalar ve tarafınızca yapılan teyitler sonucunda rezervasyonunuzun online olarak internet sitemiz üzerinden yapıldığı sadece ödeme işlemini tamamlamak üzere Harbiye Merkez ofisimize geldiğiniz tarafınıza iletilmiştir. Tedarikçi firma ve otelle yapılan görüşmeler sonucunda ,tesiste yer alan kahvaltının internet sitemizde de belirtildiği üzere continental olarak ikram edildiği öğrenilmiş ve tarafınızca bu durum teyit edilmiştir.Talep edilen 10 Euro continental kahvaltı haricinde ekstra açık büfe kahvaltı ücretidir. Tesis tarafından iletilen yazılı bilgilendirmede wireless ağının bulunduğunuz odadan net alınamaması dolayısıyla otel yönetimi tarafından oda değişikliğiniz gerçekleştirilmiştir. Yukarıda yer alan tüm ayrıntılar telefon görüşmelerimizde tarafınıza aktarılmış olup , beklentiniz ile doğru orantılı olarak yaşadığınız memnuniyetsizlik dolayısıyla rezervasyon bakiyeniz üzerinden belirlenen miktarda iadeniz gerçekleştirilmiş olup , banka sistemleriyle doğru orantılı olarak ödeme yaptığınız kredi kartınıza yansıtılacaktır. Durumu bilgilerinize sunarız. Şirketimiz için öncelikli husus her daim siz değerli misafirlerimizin memnuniyeti olmuştur. Yardımcı olabileceğimiz her konuda bizimle istediğiniz zaman irtibata geçebilirsiniz. Saygılarımızla, Tatil.com

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön