Zara'dan Aldığım Pantolonun Yıkama Sonrası Rengi Soldu!

Tanju D. |

Eskişehir Espark AVM Zara'dan Blacktag etiketli siyah pantolondan aldım. İlk yıkamada talimatlara uygun olarak yıkamama rağmen ürün tanınmaz hale geldi, rengi soldu, kıvrımları bozuldu, parlaklık yok oldu. İade etmek için gittiğimde mağaza müdürü içinde "solabilir" diye ibare bulunduğu için bunun gayet doğal olduğunu söyledi.

Ürünüm incelemeye gönderildi. İncelemeyi yapan her kimse, ürünün içinde "solabilir" ibaresi yer aldığı için sorumluluk almayacaklarını ve değiştirmeyeceklerini belirttiler. Sayın yetkililer ve kamuoyu, ürünlere böyle bir ibare koyup ilk yıkamada deforme olan ürünü satmak, tüketiciyi mağdur etmek ne kadar adildir? Zara'dan şikayetçiyim, hukuki yollara başvuracağım.

Etiketler :

Kumaş-Deri vb. Malzeme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

  • Tanju D.
    02 Haziran
    14:37

    Hala mağdurum, ne ilgilenen ne geri dönüş yapan var. İstediğiniz o fiyatların karşılığını verin! Zaranın satış politikası ürünü satana kadar mı? Sattıktan sonra ne değişim ne de müşteri memnuniyeti söz konusu değil. Ürünlere \"solabilir\" diye etiket koyup hukuken aradan sıyrılmaya çalışmak \"ucuzluk\". Karakteriniz, vizyonunuz bu mu? İstediğiniz fiyatların hakkını verin hakkınııııı...