Zara'dan Aldığım Pantolonun Arka Cebi Söküldü.

Volkan A. |

31/05/2015'de Vialand Zara'dan almış olduğum pantolonu arka cebinde sökülme olduğu için 24/07/2015'de iade için firmaya götürdüm. Sürekli alışveriş yaptığım Zara'nın şirket yetkilileri kullanıcı hatası olduğunu belirterek ürün iadesini kabul etmediler. İnceleme sonucunda tadilat konusunda yardımcı olabileceklerini belirttiler. Üründe kullanıcı hatası olmadığını ilettim tekrar incelemeye göndereceklerini belirttiler. Pantolonun değişimini talep ediyorum. Bugün itibarı ile bir sonuç alamadım henüz, 4.kez incelemeye alındı, kullanıcı hatası olmamasına rağmen iade kabul edilmiyor. Faturam ve fişim bulunmakta ve ilgili mağaza şubesine iletilmiştir. Vialand Zara'dan şikayetçiyim.

Etiketler :

Kumaş-Deri vb. Malzeme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Volkan A.
  04 Eylül
  13:33

  Firma Genel Merkezinden şikayetimle ilgili geri dönüş gerçekleştirmiş. İnsiyatifin mağaza Müdürü ve Ürün Kontrol Müdürü'nün elinde olduğunu bildirmiştir. Ürün hatası kabul edilmiyor. Şahsi bir kullancı hatası olarak suçlama yapan mağaza genel merkez tarafından ürün kontrol dahi edilmeden haklı bulunuyor. Müşteri memnuniyeti 0 Zara gibi büyük bir firmaya yakıştıramadım. Konuyla iligili yardımcı olamayacaklarını belirttiler. Ürün iade alınmıyor.

 • Volkan A.
  30 Ağustos
  16:11

  Firma şikayetimle ilgili geri dönüş yapma nezaketinde dahi bulunmamıştır.

 • Volkan A.
  25 Ağustos
  21:47

  Ürünü aldığım tarih 31/05/2015'tir. İade için başvuru yaptığım tarih 24/07/2015'tir. Ürününün değişimini talep ediyorum.