27 Ağustos 2015

Zara'dan Aldığım Pantolonun Arka Cebi Söküldü.

31/05/2015'de Vialand Zara'dan almış olduğum pantolonu arka cebinde sökülme olduğu için 24/07/2015'de iade için firmaya götürdüm. Sürekli alışveriş yaptığım Zara'nın şirket yetkilileri kullanıcı hatası olduğunu belirterek ürün iadesini kabul etmediler. İnceleme sonucunda tadilat konusunda yardımcı olabileceklerini belirttiler. Üründe kullanıcı hatası olmadığını ilettim tekrar incelemeye göndereceklerini belirttiler. Pantolonun değişimini talep ediyorum. Bugün itibarı ile bir sonuç alamadım henüz, 4.kez incelemeye alındı, kullanıcı hatası olmamasına rağmen iade kabul edilmiyor. Faturam ve fişim bulunmakta ve ilgili mağaza şubesine iletilmiştir. Vialand Zara'dan şikayetçiyim.

Volkan 803 Okunma

Cevaplar

  • Volkan04 Eylül 2015

    Firma Genel Merkezinden şikayetimle ilgili geri dönüş gerçekleştirmiş. İnsiyatifin mağaza Müdürü ve Ürün Kontrol Müdürü'nün elinde olduğunu bildirmiştir. Ürün hatası kabul edilmiyor. Şahsi bir kullancı hatası olarak suçlama yapan mağaza genel merkez tarafından ürün kontrol dahi edilmeden haklı bulunuyor. Müşteri memnuniyeti 0 Zara gibi büyük bir firmaya yakıştıramadım. Konuyla iligili yardımcı olamayacaklarını belirttiler. Ürün iade alınmıyor.

  • Volkan30 Ağustos 2015

    Firma şikayetimle ilgili geri dönüş yapma nezaketinde dahi bulunmamıştır.

  • Volkan25 Ağustos 2015

    Ürünü aldığım tarih 31/05/2015'tir. İade için başvuru yaptığım tarih 24/07/2015'tir. Ürününün değişimini talep ediyorum.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön