17 Eylül 2013

Zara Ürün Değişimi Yapmadı!

Zara'dan oğluma hediye olarak gelen pantolonun değişim kartı ile birlikte beden değişimi için gittiğimde değişim süresinin geçtiğini ve yardımcı olamayacaklarını söylediler. Pantolonun etiketi dahi üzerinde durmasına rağmen, hiçbir şekilde yardımcı olmadılar.

Şehir dışında olduğum için ürünün değişimini gerçekleştiremediğimi, herhangi bir model yada renk değişimi değil sadece aynı pantolonun bir büyük bedenini almak istediğimi belirttim ama Palladium Zara'nın mağaza müdürü beni tersleyerek, cevap verirken yüzüme dahi bakmayarak, hiçbir işlem yapamayacağını söyledi. Mağduriyetimin giderilmesini istiyorum.

Filiz 509 Okunma

Cevaplar

  • Filiz18 Eylül 2013

    Dilara Hanım; Dönüşünüz için teşekkür ederim ama Zara gibi kurumsal bir firmaya bu uygulama hiç yakışmıyor. Ürün hediye kutusunda etiketi ile birlikte duruyor, değişim kartı mevcut (bakın fatura bile değil , hediye kartı – bariz hediye gelmiş ürün) . Zaten verilecek zamandan 2 hafta önce alınmış araya 10 gün gibi bir bayram tatili girmiş, belli ki belirli sebeplerden değiştirilememiş. Ben sizden farklı bir üründe istemedim sadece aynı pantolonun 1 beden büyüğünü talep ettim. Reyondan o ürünü verip, bunu asacaktınız. Bu kadar… Buna rağmen kesinlikle yardımcı olunmadı. Nasıl katı prosedürse artık. Ben bu pantolonu çöpe atsam bir kaybım olmaz ama siz bu uygulamayla daha çok müşteri kaybedersiniz. Ben de belki farklı bir sektör ama sizlerle aynı işi yapıyorum, bizim için müşteri memnuniyeti her şeyden önce gelir. Sizin için de öyle olmalıydı. Teşekkürler.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön