14 Haziran
#12106868

Zara Değişim Yapmadı!

Zara'dan eşofman altı aldım daha bir kez giydim ve bollaştı değişim için götürdüğümde de geri alamayacaklarını söylediler dinleme zahmetinde dahi bulunmadı Forum Bornova mağazasındakiler peşini bırakmayacağım bunun.


Bu kadar havalara girmenin ne anlamı var ki eşi dostu olsa anında değiştirirler ve maalesef şikayet edilecek tek bir yer bile yok genel merkezini aradım mağazanın kabul etmesi gerekir diyor zaten çözsek sizi aramazdık değil mi ama.

Kaan Kaan 763 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Kaan13 Haziran

    Ben bu kadar esneklik görmedim lafa gelince kaliteyiz yok şöyleyiz diye böbürlenirler ama kalite bu şekilde olmaz sizlerin beğenmediği K** L** tarzı yerler bin kat daha iyidir müşteri memnuniyeti konusunda 200 TL en aşağı para veriyoruz görülen muameleye bak... Tüketici Hakları'na kadar gideceğim bu konuda ve her zaman alışveriş yaptığım bu yerden kesinlikle tek bir ürün bile almam isterse bedava olsun tüm çevrem olsun sosyal medya olsun bunu her yerde dile getireceğim bu kadar sorumsuzluk görmedim ben hayatımda Zara Forum Bornova mağzasındaki rezaletlikten başka bir şey değildi bizde çalışıyoruz o paralar kolay kazanılmıyo ve sonuna kadar haklı olduğum için bunun peşini bırakmayacağım

Ziyaretçi Yorumları