Zanussi Oksitlenen ve Kararan Davlumbaz!

İbrahim E. |

Hepsiburada.com'dan kullanıcı yorumları ve ürünün görselliğinin de beni cezbetmesi sonucu; Aeg-Electrolux-Zanussi İtalyan Ankastre Set (zob442x Ankastre Fırın + zgo62414ba Cam Seramik Ocak + zhc6846xa Ankastre Davlumbaz) aldım. Aldığım günden bir müddet sonra hafif kararmalar oldu daha sonrada oksitlenme şeklinde lekeler oluştu.

Davlumbazın şimdiki hali içler acısı mutfağın görüntüsünü bile bozuyor. Islak mikrofiber bez ile silinen bir davlumbazda nasıl kullanıcı hatası olur anlamakta zorlanıyorum. Firma yetkililerinden parça değişim yapılması için kolaylık göstermesini rica ederim.

Etiketler :

Kalite - Deformasyon Garanti Kapsam

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • İbrahim E.
  27 Nisan
  17:53

  Şehir dışındaki işlerimden dolayı takip edemedim şikayet sürecimi.
  Firma yetkilisi geri dönüş yaptı ve muhteşem bir kelime olan \"Kullanıcı hatası\" denildi ve garanti kapsamına alınmadı şikayetim.
  Firmada berbat servisi daha berbat. Servis çağırırsın 10 günde zor gelirler hatta hiç gelmezler. / Fırının bir gözünde tıkanıklık vardı servis geldi ücretini aldı ve o tıkanık olan gözü açtılar. Sonra birkaç gün sonra ocak kendi kendine yanmaya ve çakmak takılı kalmaya başladı. Tekrar aradım ve neredeyse 3 hafta olacak gelmediler. Çok sıkıntılı bir durum kendi kendine çakmak çakıyor neredeyse evi yakacağız sorumsuz servisin yüzünden

 • 24 Mart
  10:47

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle markamızı tercihinizden dolayı çok teşekkür ederiz.
  Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi hedefimizdir.
  Başvurunuzla ilgili olarak Müşteri Hizmetleri Müdürlüğü’müzden Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir.
  Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüşlerinizi öncelikle musteri.hizmetleri@electrolux.com.tr üzerinden bizlere iletmenizi rica ederiz.
  Görüş ve önerilerini paylaşan müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz.

  Electrolux A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri Müdürlüğü
  0 850 250 35 89