22 Ocak 2014 #2250092

Zaman Gazetesi Abonelik İptalim Yapılmıyor!

Zaman Gazetesi'ne 12 ay taksitle ödemeyi yaparak abone oldum. Aboneliğim bitmeden iptal ettirmek için müşteri hizmetlerini aradım tamam ettik dediler. Bir süre sonra başka biryerden aboneliğiniz şu ayda doluyor tekrar yapalım mı diye aradılar yani etmemişler. Parasını da istemiyorum aboneliğim iptal edilsin istiyorum. Tiraj nasıl 1 milyonun üstünde şimdi daha iyi anlıyorum.

Ömer 457 Okunma

Cevaplar

 • Ömer17 Temmuz 2014

  Bir daha almayı düşünmüyorum.

 • Zaman Gazetesi Temsilcisi22 Ocak 2014

  Görüşme neticesinde ilgili birimlere ekleştirileriniz iletilecektir . İyi Akşamlar dileriz

 • Ömer22 Ocak 2014

  Ben 31 ocak itibariyle bittiğini zaten biliyorum. ben iptal için arayalı 1 ayı geçti. gazetem evime gelmedi tamam ama iptal o anda gerçekleşmedi bunu biliyorum. yani burada bir "çakallık" var. aboneleri genellikle peşinen yapıyorsunuz. ama iptale gelince vatandaşa tamam deyip o 12 ayın bitmesini bekleyeceksiniz. bu arada tirajınız da düşmemiş olacak. oh ne ala memleketto. ondan sonra TİRAJIMIZ BİR MİLYONU AŞTI. TÜRKİYENİN EN ÇOK OKUNAN GAZETESİ sloganı atıyorsunuz. olsa olsa türkiyenin en çok müsvette(cam silmek, dükkanın camlarını kapatmak, yere sermek vs.) olarak kullanılan gazetesi olur.

 • Zaman Gazetesi Temsilcisi22 Ocak 2014

  Sayın okurumuz aboneliğiniz peşin ödeme tarihiniz olan 31 Ocak 2013 tarihi itibari ile otomatik olarak sonlandırılmıştır,iptal tarihine yakın zamanlarda devam etmek isteyip istemeyeceğinize dait telefonlar okurlarımıza yapılmaktadır fakat bu durum aboneliğinizin devam ettiği anlamına gelmemektedir,talimatınız ya da onayınız olmadan abonelik başlatılmamaktadır, İyi günler dileriz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön