Hasan T. Teşekkür Mesajı

çok yardımcı oldunuz teşekkür ederim..

Zaman Gazetesi Müşteri Hizmetleri Cevap Vermiyor.

Hasan T. |

Apartmanda daha önce oturan cemaate öğretmenlik yapan yeni evli komşumuzun evine 3 tane Zaman Gazetesi geliyordu. ( 2 kişilik aileye 3 gazete sonrada tirajımız 2 milyon) taşındılar gazetelerden 1 tanesi hala gelmeye devam ediyor. Bu gazetenin gelmesini istemiyoruz aradık zaman gazetesinin iptal telefonunu ya sürekli meşgul yada cevap veren yok ulaştık uzun zaman sonra abonenin iptal etmesi gerekiyor diyor. Biz adamı nerede bulacağız. Biz bu gazeteyi evimize apartmanımıza sokmak istemiyoruz. Umarım duyarsınız.

Etiketler :

Üyelik Çıkış/ İptal Çağrı Merkezi Erişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Hasan T.
  07 Nisan
  15:19

  çok yardımcı oldunuz teşekkür ederim..

 • 07 Nisan
  13:06

  Konuyla ilgili ilgili kişilere bilgi verilmiştir

 • Hasan T.
  06 Nisan
  12:56

  yeni dairenin haberi varmı..kapı numarasını değiştirince problem çözülüyormu. ben o kişiyide bulucam gerekirse hem onu hem sizi mahkemeye vericem. insanları zehirlemekten başka bi karınız yok size sempati duyan insanlara yaptığınız yanlışı bu ülke insanları unutmayacak...

 • 01 Nisan
  13:58

  Gazete size ulaştırılmamakta ödemeyi yapan kişi tarafından apartmandan farklı bir kişiye yönlendirilmiştir.

 • Hasan T.
  01 Nisan
  00:00

  Bana telefon edildi zaman gazetesinden adresimi verdim hemen iptal ettiriyorum dendi 2 hafta oldu hala gazete gelmeye devam ediyor 1hafta icinde bu gazete iptal edilmesse hukuki surec baslatiyorum bilgi veryim dedim.

 • 24 Mart
  15:05

  Gazeteyi alan kişi ile görüşerek istedikleri kişinin almasına dair talep kayıt altına alınmıştır

 • Hasan T.
  21 Mart
  17:50

  adresi size nasıl iletcem bi mail adresi falan yollarsanız sevinirim malum burda herkez görüyor. evet bugün zaman gazetesinden aramışlar toplantıda olduğum için sessizdeydi telefonum...abonelikler talep doğrultusanda başlatılıyor demisiniz ama bu aileye günde 3 gazete bırakılıyordu.. bence işleyişte bi yanlışlık var. yada öle görmek istiyorsunuz.. neyse haklıyla haksız elbet anlaşılır.

 • 21 Mart
  15:07

  Öncelikle bilgi verdiğiniz için teşekkü ederiz telefonunuza ulaşılamamıştır adresi vermeniz durumunda gerekli kontrolleri yaparak ilgili birimlere bilgi verilebilir.

  Abonelikler talep doğrultusunda başlatıldığı için aynı ailenin farklı fertlerinin talebi olumsuz feri çevrilmemektedir,

  Eğer abonelik iptal edilmiş fakat gazeteler devam etmişse bu tiraja yansımamaktadır,adresi iletmeniz durumunda kontroller yapılmaktadır.