28 Ağustos
#12507804

Zafoni'den Gelemeyen Siparişim!

236189 numaralı Bir Sipariş oluşturdum. Oluşturma Tarihim 16 Ağustos Fakat Siteye Kargo Takip numaram bile Girilmemiş. Zafoni müşteri temsilcisini arıyorum ama Sürekli " Mesai saatleri dışında aradığınız için ilgilenemiyoruz" yanıtını alıyorum ve En az 10 kez aradım hep aynı ulaşamıyorum onlara. Ürünüm gelmiyor nasıl ulaşabilirim hiçbir fikrimde yok.

Recep Recep 1.449 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Recep18 Eylül

    Sizin müşteri hizmetlerinize baglanabilsem zaten her şeyi soyluyecektimse bağlanamıyorum Tam Tamına 200 dakikam boşa gitti müşteri temsilcinize bağlanmak için ve bağlanamadım bana habire geri dönüş yapılacak dendi halada yapılmadı ürünümü isteyeli Tam 1 Ay oldu. Bunun kaybını kim öduyecek.

  • Zafoni Temsilcisi17 Eylül

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle tarafımıza iletmiş olduğunuz konu nedeniyle üzüntülerimizi bildiririz.Şikayetiniz ile ilgili olarak takip sürecimiz başlatılmıştır . Bu süreç içerisinde tarafınıza telefon ya da mail yolu ile bilgilendirme yapılacaktır.Konu ile ilgili 08502598544 numaralı çağrı merkezimizden destek alabilirsiniz. Teşekkür ederiz. Saygılarımızla ,

  • Recep03 Eylül

    Daha önce Şikayetimi dile Getirmiştim Fakat hiçbir Gelişme olmadı. Zafoni den bana mesaj geldi ürününüz kargoya verilmiştir diye fakatt kaç gün oldu ürünüm gelmedi üstelik Kargoyu aradığımda adıma gelen hiçbir kargoda bulunmadığını söylediler. Ve her zaman ki gibi zafoni müşteri hizmetlerine ulaşamıyorum.

Ziyaretçi Yorumları