15 Ekim
#12792164

Zafoni Ürünlerimi Göndermediler

Böyle firma olmaz ya sipariş verdim ödemesini yaptım hala ürünleri çıkarmadılar mesaj atıyorum cevap vermiyorlar okuyorlar da. 8 tane ürün aldım az da değil yani bir an önce çıkış yapsalar ne olur ne kadar elleri yoğun olabilir ki WhatsApp dan ulaşın diye numara veriyorlar 3 gün oldu yazalı hala geri dönmüyorlar hepte çevrimiçiler, yani anlamıyorum gerçekten güzel bir müşteri potansiyelleri varken her şeyi mahvediyorlar.

Mukaddes Mukaddes 877 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Mukaddes18 Ekim

    Geçen hafta Cuma sipariş verdim sizden Çarşamba gününe kadar cevap alamadım Çarşamba günü bana kusura bakmayın kargonuzu acil bugün çıkarıyoruz dediniz çıkarmadınız Perşembe günü hazırlanıyor dediniz çıkarmadınız mesajlara cevap vermediniz bugün Cuma tam bir hafta oldu paranızıda yatırdık neyapmaya çalışıyorsunuz anlayamıyorum bana iki gün sonra elimizde istediğiniz ürün kalmamış istediğiniz beden kalmamış derseniz sizi dava edeceğim artık seneler sürse bile uğraşacağım artık haberiniz olsun ya artık kargomun çıkışını yapın ya da her yerde sizi şikayet etmeye devam edeceğim.

  • Zafoni Temsilcisi16 Ekim

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle tarafımıza iletmiş olduğunuz konu nedeniyle üzüntülerimizi bildiririz.Şikayetiniz ile ilgili olarak takip sürecimiz başlatılmıştır . Bu süreç içerisinde tarafınıza telefon ya da mail yolu ile bilgilendirme yapılacaktır.Konu ile ilgili 08502598544 numaralı çağrı merkezimizden destek alabilirsiniz. Teşekkür ederiz. Saygılarımızla ,

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler