03 Eylül
#12543253

Zafoni Mağdur Etti

26.08.2019 Tarihinde zafoni firmasının internet sitesinden 240934 sipariş numarası ile ekte ayrıntısı bulunan 7 adet t-shirt satın alarak karşılığında kredi kartımla 96,84 TL ödedim. Kargoyu aldığımda 6 adet ürün gönderildiğini bunlarında ekte görüleceği üzere 83,85 TL fatura edildiğini gördüm. Bir t-shirt eksik gönderilmiştir. Bunun üzerine zafoni’nin 08502598544 numaramüşteri hizmetleri telefonunu ekte ekran görüntüleri bulunan iki telefondan ayrı ayrı 1 saat ve 38 dakika kesintisiz aradım ama ulaşılamadım, firmanın 05538648544 numaralı WhatsApp hattına kasıtlı olarak; ‘’sipariş vermek istiyorum ‘’ diye mesaj attım firma bir dakika içinde dönerek ‘’hangi ürün diye sormuştur (ekran görüntüleri mevcuttur) Bunun üzerine problemimi anlatan yeni bir mesaj atıyorum maalesef cevap yok.
Telefonla ulaşamıyorsun WhatsApp'tan cevap alamıyorsun tüketicinin parasını alıkoyuyor o zaman bu firmanın telefonla vatandaşı mağdur edenlerden ne farkı kalıyor o t-shirt bu saatten sonra gelmesin istemiyorum ve hakkımı da helal etmiyorum.

Mehmet Mehmet 1.300 Okunma 1
Yorum Yap

Cevaplar

  • Mehmet17 Eylül

    Siz müşterinizi nasıl görüyorsunuz enayimi sanıyorsunuz siz neyin takibini başlatıyorsunuz sipariş belli gönderilen belli eksik gönderilen ürün belli bunu defalarca yazılı olarak da sözlü olarak da belirttik yapılacak iş belli ya eksik ürünü göndereceksiniz ya da para iadesi yapacaksınız cevap böyle olur, cevap diye müşteriyi oyalamak için laf kalabalığı yapmayacaksınız

  • Zafoni Temsilcisi17 Eylül

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle tarafımıza iletmiş olduğunuz konu nedeniyle üzüntülerimizi bildiririz.Şikayetiniz ile ilgili olarak takip sürecimiz başlatılmıştır . Bu süreç içerisinde tarafınıza telefon ya da mail yolu ile bilgilendirme yapılacaktır.Konu ile ilgili 08502598544 numaralı çağrı merkezimizden destek alabilirsiniz. Teşekkür ederiz. Saygılarımızla ,

  • Mehmet12 Eylül

    09.09.2019 pazartesi günü şikayete binaen aradılar bir adet eksik ürün gönderildiğini belirttim ürün karşılığı ParaPuan teklif ettiler kabul etmedim ya ürün ya da para iadesi dedim tamam bugün geri dönüp bilgi vereceğiz dediler beni yine yanılmadılar yanıltmadılar bugün üçüncü gün hala aramadılar diyeceğim şu ki; i N A N M A Y I n!

Ziyaretçi Yorumları