06 Eylül
#12543173

Zafoni Güvenilir Bir Firma Gibi Davransın

Zafoni adlı internet sitesinden iki adet pantolon sipariş verdim. WhatsApp sipariş hattına mesaj attım ve müşteri hizmetlerini aradım. Müşteri hizmetleri mesai saati dışındayız diyor WhatsApp çevrim içi lakin cevap yazmıyorlar. Ürünü iptal ettiremedim çünkü muhatap kimse bulamadım. Ürünü kargoya yaklaşık bir hafta sonra verdiler elime bir tane ürün geldi diğer ürünle ilgili ne bir dönüş ne bir açıklama ne de kartıma iade yapılmadı.


WhatsApp'dan yazdım. Buradan da söylüyorum bir an önce iademi yapsınlar yoksa hukuki yollara başvuracağım bunu tehdit boş laf olarak algılamasınlar kimse parayı kolay kazanmıyor sonuna kadar takip edeceğim paramı alacağım. Buradan alışveriş yapacaklar iki kere düşünsünler. En kısa sürede iade yapın iki ürün alıyoruz bir tane geliyor. Gönderdikleri pantolon kalitesi güzel değildi iade etmek zorunda kaldım kuzenim avukat bekleyip sonra dava açacağım.

Neşe Neşe 1.539 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Zafoni Temsilcisi17 Eylül

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle tarafımıza iletmiş olduğunuz konu nedeniyle üzüntülerimizi bildiririz.Şikayetiniz ile ilgili olarak takip sürecimiz başlatılmıştır . Bu süreç içerisinde tarafınıza telefon ya da mail yolu ile bilgilendirme yapılacaktır.Konu ile ilgili 08502598544 numaralı çağrı merkezimizden destek alabilirsiniz. Teşekkür ederiz. Saygılarımızla ,

Ziyaretçi Yorumları