11 Eylül
#12587797

Zafoni Göndermediği Ürünün Parasını İade Etmiyor!

Zafoni isimli siteden 03-09-2019 tarihinde 242991 sipariş numaralı bir tulum siparişi verdim. Sipariş gecikti neden gelmiyor diye baktığımda ürünün iptal edildiğini gördüm.


Bu konuda bana hiçbir bilgi verilmediği gibi ne para iadesi yapıldı ne de telefonlara çıkıyorlar. Sürekli telefonla aradığım site 1. Sırada olduğumu ve ilgili kişinin tarafıma hemen döneceğini söylüyor. Yarım saat beklediğim halde ve sürekli aramama rağmen hiç kimse cevap vermiyor.


Üstelik iptal edildiği yazan yerde sipariş toplamının 4.99 yani sadece kargo parası yazıyor. Halbuki sipariş toplamı 44.98' dir. Hep mağdur edildim hem de param iade edilmedi.

Latife Latife 1.916 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

 • Zafoni Temsilcisi18 Eylül

  sayın Latife Hanım hesabınızı kontrol edebilirsiniz , 17.09.2019 tarihinde iadeniz gerçekleştirildi. saygılarımızla

 • Latife18 Eylül

  Dün beni arayıp parayı hesabınıza yatırdık şikayetinizi geri alın dediniz. Siz benimle dalga mı geçiyorsunuz hesabıma para falan yatmamış

 • Latife17 Eylül

  Geçen hafta perşembe günü telefonla tarafıma ulaştınız. Özürlerinizi bildirip iki iş günü içinde paranız hesabınıza yatırılacak ama şikayetlerinizi geri alın dediniz. Bugün 4. İş günü ve hala tarafıma herhangi bir ödeme yapılmamıştır. Lütfen biraz daha duyarlı olun ve insanları kandırmayın.

 • Zafoni Temsilcisi17 Eylül

  Değerli Müşterimiz, Öncelikle tarafımıza iletmiş olduğunuz konu nedeniyle üzüntülerimizi bildiririz.Şikayetiniz ile ilgili olarak takip sürecimiz başlatılmıştır . Bu süreç içerisinde tarafınıza telefon ya da mail yolu ile bilgilendirme yapılacaktır.Konu ile ilgili 08502598544 numaralı çağrı merkezimizden destek alabilirsiniz. Teşekkür ederiz. Saygılarımızla ,

Ziyaretçi Yorumları