04 Eylül
#12545590

Zafoni Eksik Ürün, Yanlış Ürün Ve Fazla Alınan Para

Instagram'da reklamına denk gelip alışveriş yaptığım bir site Zafoni.com maalesef ki pişmanım. Birbirinden farklı 5 ürüne 76.94 TL ödeyerek sipariş ettim (sipariş numarası:242103) fakat 4 tane ürün geldi ve farklı sipariş etmeme rağmen 4 ürünün ikisini aynı üründen göndermişler. Kontrol etmek için sitelerine giriş yaptım siparişlerimi kontrol ettim kredi kartımdan 76.94 TL almış olmalarına rağmen sipariş kısmında 59.96 TL yazıyor.


Hem yanlış ürün gönderdiler, hem eksik ürün gönderdiler o da yetmezmiş gibi üzerine bir de fazla para almışlar. Müşteri temsilcisini arıyorum açan yok. Muhatap alabileceğim kimse yok. Şimdi kargoya gidip iadelerini yapacağım fakat kesin para iadesi eksik yatacaktır hatta yatacak mı orası bile meçhul.

Pınar Pınar 1.343 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Pınar23 Eylül

    Ürünleri iade ettim aynen tahmin ettiğim gibi para iadesini hâlâ yapmadınız. İlla sürekli aramam mı gerekiyor? Neyi bekliyorsunuz?

  • Zafoni Temsilcisi17 Eylül

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle tarafımıza iletmiş olduğunuz konu nedeniyle üzüntülerimizi bildiririz.Şikayetiniz ile ilgili olarak takip sürecimiz başlatılmıştır . Bu süreç içerisinde tarafınıza telefon ya da mail yolu ile bilgilendirme yapılacaktır.Konu ile ilgili 08502598544 numaralı çağrı merkezimizden destek alabilirsiniz. Teşekkür ederiz. Saygılarımızla ,

Ziyaretçi Yorumları