25 Ekim 2016

Yves Rocher Ürünlerinizi Tanımayan Personel Mi Olurmuş! Güvenimi Kırdınız!

Cilt bakımı seti aldım. İlk kez kullanacağım için çalışan arkadaşa nasıl kullanılması gerektiğini ve hangi ürünleri almam gerektiğini sordum. Anlatmaya çalıştı fakat karma cilt dememe rağmen kuru cilde göre ürün verdi söyledim değiştirdi. Anlık bir yanılgı sandım. Tüm seti sırasıyla anlatmaya çalıştı ''serumu gece kullanın'' dedi. Eve geldim kutuların kullanımlarını okuduğumda gece serumu dediği şeyin gündüz kremi olduğunu anladım.

Aradım kağıdı ''yanlış basılmıştır'' dedi. Güvenemeyip orijinal kutudan İngilizce kısmını okudum. Tekrar aradım, ''bu gündüz kremi'' dedim ''serumu yokmuş demek ki biz onu serum olarak veriyorduk, o zaman siz iki gündüz kremi kullanın'' dedi. O serinin serumu olduğunu da biliyorum. Her şeyi geçtim markaya güvendiğimden dolayı o kadar parayı döküyorum ama madem kullanım kağıtları yanlış basılacak ya da elemanınız anlatamayacak neye güvenip cildimi tehlikeye atacağım ben!

Görkem 4.583 Okunma

Cevaplar

  • Görkem'in Teşekkür Mesajı08 Kasım 2016

    Birebir ilgi için teşekkürler.

  • Yves Rocher Temsilcisi31 Ekim 2016

    Değerli müşterimiz, [email protected] e-postasıyla tarafınıza açıklama yapılmıştır. Saygılarımızla, Yves Rocher Türkiye Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön