20 Ekim 2016

Yves Rocher Siparişi Verilen Ürünleri 2 Hafta Geçmesine Rağmen Göndermemeleri.

Daha önce de iki kez yaşadığım, fakat geçicidir diye önemsemediğim bu problem artık mağduriyet yaratmakta. Bir ürün siparişi veriyorsunuz, 10 gün geçiyor hiçbir şekilde ne kargoya verildiği bilgisi, ne başka bir bilgi tarafınıza ulaşmıyor. Müşteri İlişkilerini aradığınızda zaten söyledikleri mesai saatleri içerisinde çalışmıyorlar. Telefonlara bakan olmuyor, bakan birini bulduğunuzda ise sizle ilgileneceklerini, gün içinde arayıp bilgi vereceklerini söyleyip bir daha aramıyorlar.

10.10.2016 'da verdiğim sipariş direk işleme girmiş, fakat tarafıma kargo takip bilgisi ulaştırılacağı söylendiği halde ulaşmamıştır. 17.10.2016 'da müşteri hizmetleri ile görüştüğümde kargo takibi ile ilgili depo ile görüşüp gün içinde tarafıma bilgi vereceklerini söylemelerine rağmen 19.10.2016 'da hala aranmamış durumdayım. Mesai 9.00' da başlar gözükmesine rağmen santral 9.30 'da hala aktif değil.

Çiğdem 3.546 Okunma

Cevaplar

  • Çiğdem 21 Ekim 2016

    Bekliyoruz bakalım. İlgileneceklerini teknik bir problem olduğunu tarafıma mail yoluyla bildirdiler. Umuyorum en kısa sürede ürünlerim ulaşır.

  • Yves Rocher Temsilcisi20 Ekim 2016

    Değerli müşterimiz, [email protected] e-postasıyla tarafınıza açıklama yapılmıştır. Saygılarımızla, Yves Rocher Türkiye Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön