Yves Rocher Roll-on'larının Kalitesi Çok Düştü.

Begüm S. |

Yves Rocher Roll-on'larını yıllardır kullanıyor ve herkese tavsiye ediyordum. Ancak son 2 aydır aldığım roll-on'lar kötü bir koku bırakıyor. Açıkçası terlemeye gerek bile yok, sürer sürmez bir gariplik olduğu anlaşılıyor. Son aldığım ürünlerde mi bir hata var diyerek, 3 gün önce bir tane daha aldım ancak sonuç aynı.

Bu ürünü en sıcak günlerde veya kat kat giyinmek zorunda kaldığım zamanlarda bile hiç terletmediği gibi, bir de soft bir koku verdiği için kullanıyordum. Fakat şimdi kötü koku yayması için sürmek yeterli oldu. Bu sadece benim fikrim değil, ürünü önerdiğim herkesin aynı zamanlarda yaptığı şikayettir. Nedenini ve düzelip düzelmeyeceğini yetkililer açıklarsa sevinirim.

Etiketler :

Tad - Koku

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Begüm S.
  15 Ocak
  14:19

  Yetkililer bana hemen geri dönüş yaptılar. Ancak üründe yapılan bu kötü değişikliğin düzeltilebileceği hakkında bir şey belirtmediler. Sadece ürünü geri vereceğimi söylediler. Ben ise benim ve birçok kişinin çok memnun olduğu bu ürüne yapılan şikayetleri dikkate alıp, değişiklikler yapıldıktan sonra da bilgilendirilmek isterdim. Üzülerek artık bu markayı tercih edemeyeceğim.

 • 09 Ocak
  16:31

  Değerli müşterimiz,
  destek@yvesrocher.com.tr e-postasıyla tarafınıza açıklama yapılmıştır.

  Saygılarımızla,
  Yves Rocher Türkiye Müşteri Hizmetleri