09 Ocak 2014

Yves Rocher Roll-on'larının Kalitesi Çok Düştü.

Yves Rocher Roll-on'larını yıllardır kullanıyor ve herkese tavsiye ediyordum. Ancak son 2 aydır aldığım roll-on'lar kötü bir koku bırakıyor. Açıkçası terlemeye gerek bile yok, sürer sürmez bir gariplik olduğu anlaşılıyor. Son aldığım ürünlerde mi bir hata var diyerek, 3 gün önce bir tane daha aldım ancak sonuç aynı.

Bu ürünü en sıcak günlerde veya kat kat giyinmek zorunda kaldığım zamanlarda bile hiç terletmediği gibi, bir de soft bir koku verdiği için kullanıyordum. Fakat şimdi kötü koku yayması için sürmek yeterli oldu. Bu sadece benim fikrim değil, ürünü önerdiğim herkesin aynı zamanlarda yaptığı şikayettir. Nedenini ve düzelip düzelmeyeceğini yetkililer açıklarsa sevinirim.

Begüm 717 Okunma

Cevaplar

  • Begüm15 Ocak 2014

    Yetkililer bana hemen geri dönüş yaptılar. Ancak üründe yapılan bu kötü değişikliğin düzeltilebileceği hakkında bir şey belirtmediler. Sadece ürünü geri vereceğimi söylediler. Ben ise benim ve birçok kişinin çok memnun olduğu bu ürüne yapılan şikayetleri dikkate alıp, değişiklikler yapıldıktan sonra da bilgilendirilmek isterdim. Üzülerek artık bu markayı tercih edemeyeceğim.

  • Yves Rocher Temsilcisi09 Ocak 2014

    Değerli müşterimiz, [email protected] e-postasıyla tarafınıza açıklama yapılmıştır. Saygılarımızla, Yves Rocher Türkiye Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön