29 Ocak 2014

Yves Rocher Kampanyasında Haksızlık Yapıyor.

Telefonuma Yves Rocher mağazalarında 500'den fazla üründe size özel net %25 indirim şeklinde mesaj geliyor. Alışverişimin tutarının bahsedilen indirimin yapılmasıyla alakası olmadığına dair rahatsızlığımı bildirmek üzere günlerdir müşteri temsilcisine mail atıyorum. Sorunum çözülmediği gibi en sonunda da şu şekilde cevap alıyorum; mevcut kampanya ve fiyatlarımız bu şekildedir. Kişiye özel değişiklik yapılamayacağını bildiririz. Ben zaten bana özel herhangi bir ayrıcalıkta bulunulmasını ya da değişiklik yapılmasını talep etmedim. Aradaki fark çok cüzi bir miktar da olsa sırf bu tutumunuzdan, birbirini tutmayan söylemlerinizden dolayı hakkımı ısrarla arayacağım.

Kübra 1.037 Okunma

Cevaplar

  • Kübra08 Şubat 2014

    yves rocher mail kanalıyla bilgi aldığımız müşteri temsilcilerinin gerektiği kadar kibar olduğunu düşünmüyorum. müşteriyle konuşma üslubu açısından iyi bir eğitime ihtiyaçları var. onların tutumu olmasa bu süreçte daha az gerilirdim. ne kadar yaşadığım soruna dair sorularıma adamakıllı cevap alamamış olsam da, bir özür bile dilenmese de mağduriyetimin giderilmesi açısından gereken yapıldı diyebilirim. ha ama bundan sonra telefonuma, e postama gelen mesajlara mahal verip hadi yves rocher' ye alışverişe gidelim der miyim, demem. şu saatten sonra benim için sempatik, hoş bir firma değil ihtiyacım olduğu zaman, ihtiyacım olan bir iki ürünü almak için ( bulabileceğim tek firma sizseniz) tercih edeceğim bir firmasınız.

  • Yves Rocher Temsilcisi29 Ocak 2014

    Değerli müşterimiz, [email protected] e-postasıyla tarafınıza gerekli açıklama yapılmıştır. Saygılarımızla, Yves Rocher Türkiye Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön