29 Mart #10284143

Yuzbirplus.com Dalga mı Geçiyor?

Yahu Allah aşkına dalga mı geçiyorsunuz? Dün gece açtınız bugün gece kapattınız. Ben ne hilesi yapmışım? Valla ben hile falan yapmadım. Ve ben oynamadan kendi kendine kapanıyor lütfen yardımcı olun ya... Lütfen okeyimi tekrardan açın.

Şeyhmus 103 Okunma

Cevaplar

 • Şeyhmus10 Nisan

  Ya açın artık açın ya açın kaç ay oldu ... .

 • Şeyhmus06 Nisan

  Ya her yerden yazdım size artık lütfen yardımcı olun ya bir zahmet yardımcı olun ya suçsuz yere bir şey yapmadığım halde oyunum kapandı açın oyunumu lütfen ya. Yardımcı olun yaa...

 • Şeyhmus04 Nisan

  Ya artık size inanmanız için ne diyeyim ya ne yazdım ne dedim boş ya artık lütfen oyunumu açın ya kime taş vermişim kime küfür etmişim hiçbir şey yapmamışım yaa aaçın oyunumu artık ya kaç hafta oldu yaa...

 • Şeyhmus03 Nisan

  Ya artık açın oyunumu suçsuz yere birşey yapmadığım halde kafanıza göre kapatıyorsunuz. Hiçbir şey yapmadığım halde kapatıyorsunuz ya oyunumu açın.

 • Şeyhmus02 Nisan

  Oyunumu açın artık ya haksız yere suçsuz yere kapatıyorsunuz yaa.

 • Şeyhmus31 Mart

  Ben bu oyunu severek oynuyorum siz ne yapıyorsunuz kimseye bilerek isteyerek taş vermedim hile yapmadım hiçbir oyunda banlanmak yok siz ne yapıyorsunuz böyle insanı oyundan soğutuyorsunuz ne oluyor bu sefer herkes başka Face açıyor şirketler çoğalıyor iyimi böyle o zaman yeterin ya açın benim oyunumu birileri ilgilensin artık size ulaşacak hiçbir yer yok çok sıkıldım bu işten artık yapıcağınız işi doğru yapın ne bu uyarı ne bişey bi bakıyorsun oyun yasaklanmış ve hiçbir şey yapmadan…. İlgilenin biraz ya

 • Şeyhmus30 Mart

  Ya kaç gün oldu haksız yere kapatıp açiyorsunuz ya amacınız ne ya lütfen okeyimi açın bir şey yapmadığım halde kapatıp açıyorsunuz.

 • Şeyhmus29 Mart

  Ya Artık yazmaktan yoruldum gerçektende oyunu severek oyunuyorum ama oyunu gözümüzde simsiyah ediyorsunuz ya bitşey yapmadığım halde hile nedeni ile kapatıyorsunuz lütfen oyunumu açın haksız yere kapatıyorsunuz bir şey yapmadığım halde açın.

 • Şeyhmus29 Mart

  Yahu ben bir dün gece oynadım ben bugün daha yeni girecektim baktım kapandı gözüküyr bende direk size yazım dedim ben girmeden oynamadan nasıl kapanıyor ya. Yemin ederim girip oynayan ben değilim şifremi çalıp oynuyorlar ya lütfen okeyimi açın ben şimdi tekrar şifremi değiştiriyorum gerçekten neyapptıklarını bilmiorum yardımcı olun lütfen.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön