26 Ekim 2013

Yurtiçi Kargo'nun Vurdumduymazlığından Şikayetçiyim!

916183759346 nolu kargomu benim adresimle hiç alakası olmayan bir şubeye yollamışlar. Telefon açtım (3 saatlik bir uğraştan sonra) yanlış şubeye yollamışız düzelttik dediler. Bir de baktım ne göreyim yine alakasız bir şubeye gidiyor. bu seferki telefon sürecini 2 saat 30 dakika gibi kısa bi uğraştan sonra evet yine yanlışlık olmuş asıl şubeye yolluyoruz dediler.

Yurtiçi Kargo'nun 444 9 999 nolu tel nosunun GSM şirketleriyle anlaşmalı olduğunu tahmin ediyorum ilk aramamda 27. dakikada pes ettim daha sonra 10. 15. dakikalarda bu bekletmelerin GSM şirketleriyle anlaşmalı bekletme olduğunu anladıktan sonra pes ettim. Bu kadar lakayt sorumsuz bir firma görmedim.

Yalçın 42 Okunma

Cevaplar

  • Yalçın 29 Ekim 2013

    ben bana gelen ürünün yanlış adrese gittiğini görüyorum. arayıp yolda iken düzeltmek istiyorum. ama yurt içi kargonun telefonlarına ulaşabilene aşk olsun 444 lü numarayı 6 kere aramak istedim ilkinde 27. dakikadan sonra pes ettim. sornakilerinde de 15 ila 25 dakika bekledikten sonra hala bağlanamayınca ürünüm tam üç defa yanlış şubelere gitti. yurt içi kargonun öncelikle bu sorunu halletmesi gerekir.

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi28 Ekim 2013

    Müşterimizin şikayetinin çözülmesi konusunda gerekli işlemler yapılmış olup, müşterimize sorunun çözümüne yönelik yazılı açıklama yapılmıştır. Saygılarımızla, Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön