Yurtiçi Kargo'nun Teslimat Zayıflığı!

Gözde D. |

Hafta içi dağıtım saat 18:00'a kadar yapıldığı için işten yetişemiyorum. Annem Fethiye'den perşembe günü kargo gönderiyor ki cumartesi günü elimde olsun. Cumartesi sabah 09:11'de kargom şubeye gelmesine rağmen elime ulaşmıyor. Ve gelen doğum günü hediyem!

Telefonlar açılmıyor mesai saati içinde. Tüketici olarak hakkımı arıyorum. Adrese teslim parası ayrı, SMS ile bilgilendirme parası alınıyor fakat gerektiği vakitte kargom ulaştırılmıyor. Olmaz olsun böyle kargo şirketi!

Etiketler :

Şube Erişim Şube Personel Davranışı Geç Teslimat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Gözde D.
  25 Mart
  14:31

  Cozume yonelik girisim olmadi

 • Gözde D.
  25 Mart
  14:30

  Hic bir sekilde tarafima aciklama yapilmadi.hala kargo bekliyorum bugun sali gunlerden.cozume yonelik hicbir girisim olmamistir an itibari ile.yurtici kargo kullanmiyorum kullandirmayacagimda.

 • 25 Mart
  09:20

  Müşterimizin şikayetinin çözülmesi konusunda gerekli işlemler yapılmış olup, müşterimize sorunun çözümüne yönelik açıklama yapılmıştır.  Saygılarımızla,  Müşteri İlişkileri

 • Gözde D.
  24 Mart
  18:28

  Çağrı merkezine yapmış olduğum şikayet te çok umursanmamış olacak ki saat 18:28 kargo hala ortada yok.Muhtemelen şikayet ettiğim için şube çalışanları özellikle teslim etmiyor kargoyu!