Yurtiçi Kargo'nun Müşteri Hizmetlerinin Çalışmaması

Uğur Lütfü T. |

Türkiye'deki LED televizyonumu KKTC'ye kargolamak için Yurtiçi Kargo şubesiyle görüştüğümde bana televizyon konusunda sorumluluk kabul etmediklerini ifade ettiler. Bunun nasıl olabileceğini, sağlam ve korunaklı bir koliyi teslim edersem ve koliyle beraber televizyon zarar görürse zararı karşılamaları gerektiğini söylediğimde hayır cevabı aldım. Bu durum şubenin iş bilmezliğinden kaynaklanıyor olabilir deyip durumu tam üç gün üst üste Yurtiçi Kargo firmasına mesaj olarak gönderdim. Bunların ikisini bireysel müşteri şifremle, sonuncusunu ise mail yoluyla yaptım. Üç mesajıma da cevap verilmedi. İşte böyle çalışan bir kargo firması.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Uğur Lütfü T.
  03 Eylül
  22:45

  Merhaba,

  lütfen bana mail yoluyla cevap vermek koşuluyla (çünkü cep telefonumu kullanmıyorum) birazdan aşağıya yazacağım sorumun cevabını verir misiniz?

  Türkiyeden KKTC'ye korunaklı orijinal kutusu içinde LED TV göndermek istiyorum. Eğer ürünü KKTC'ye taşırken ürüne, kutusuna veya her ikisine herhangi bir zarar verirseniz sorumluluğunuz nedir? Çünkü şubeleriniz sorumlulk almıyoruz diyor. Şubenize diyorum ki; Televizyonumu ikiye bölünmüş bir şekilde getirdiniz diyelim. Yine mi bir sorumluluğunuz yok. Evet diyor.

  Lütfen sorumu mail yoluyla yanıtlayınız. MAil yoluyla. Telefonla değil. Mail yoluyla mail...

 • Uğur Lütfü T.
  30 Ağustos
  11:47

  Tarih 30.08.2016 oldu ve Yurtiçi Kargo tenezzül edip soruma bir yazılı cevap vermedi.