14 Kasım 2013

Yurtiçi Kargo'nun Hediye Fiyaskosu!

Sikayetvar. com üzerinden yaptığım şikayetin üzerine Yurtiçi Kargo firması hediye göndermek istedi ve tabi ki de gönderemedi. Kargo önce Bursa'ya sonra da İstanbul'un çeşitli ilçelerini dolaştı ama bana ulaşmadı. Daha önce bulunduğum şikayet kargonun adresime değil şubeye gönderilmesi ve şubenin de büyük bir rahatlıkla biz oraya göndermiyoruz gelip buradan almanız gerekiyor demesiydi.

Kargo bana ulaşmayınca müşteri hizmetleri arayarak tarafımızdan size özür amaçlı bir kargo yönlendirdik şubeden alır mısınız demesi son nokta oldu. Özrünün amacını unutup üstüne kabahat eklemek bu olsa gerek. Bir daha tövbe Yurtiçi Kargo benim için bitmiştir.

Gökhan 34 Okunma

Cevaplar

  • Gökhan 16 Kasım 2013

    Konu ile ilgili çözüm sunulması için şikayet ettim ne hediye için nede gönderinin yeniden gönderilmesi için değil. Zihniyetiniz çok yanlış. Tarafıma ulaşıldığı zaman daha şikayetimin ne olduğu bilinmiyordu. Müşteri hizmetleri şubeye ulaşamamış bu da bu kadar insanın neden mağdur olduğunu açıklar.

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi16 Kasım 2013

    Müşterimizin şikayetinin çözülmesi konusunda gerekli işlemler yapılmış olup, müşterimize sorunun çözümüne yönelik açıklama yapılmıştır. Saygılarımızla, Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön