Yurtiçi Kargo'nun Eksik Teslimatı!

Ahmet K. |

16.12.2014 tarihinde Kayseri İli Kocasinan İlçesi Sahabiye şubesinden Yurtiçi Kargo ile Şırnak ili Beytüşşebap ilçesi Mezra beldesine tarafıma kargo gönderimi yapıldı, kargo önce Diyarbakır şubesine gelip, 19.12.2014 günü saat: 12.00 sıralarında Mezra 2. Jandarma Taburuna kargom gelmiştir.

Kargom geldiğinde kolinin üzerindeki bantlar açık bir durumdaydı. Sonrasında bir süre sonra koliyi açtığımda içerisinde eşyalarımın olduğu ancak; maddi değeri yaklaşık 100.00 TL'değerinde gıda (çerez, fıstık ezmesi) maddesi yoktu. Konuyu Yurtiçi Kargo Müşteri Hizmetlerini aradım form oluşturdum ancak 3 gün sonra tekrar arandım, bana yardımcı olmayıp dilekçe yazmamı ve Şırnak şubesine göndermemi istediler.

Etiketler :

Hasarlı/Eksik Kargo Teslimi Kayıp Kargo/Gönderi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ahmet K.
  22 Kasım
  23:33

  Şikayet ile ilgili bir sene geçti ancak hiçbir şey yapılmadı

 • Ahmet K.
  13 Kasım
  21:34

  Konu hakkında tarafıma herhangi bir işlem yapılmamıştır

 • Ahmet K.
  05 Şubat
  22:30

  Bahse konu olay ile ilgili dilekçe yazmamı istediler ancak Gaziantep bölge müdürlüğüne göndermiş olduğum dilekçeden sonra bir ay geçti ama hiçbir cevap ve geri dönüşüm olmamıştır.

 • 26 Aralık
  09:17

  Müşterimizin şikayetinin çözülmesi konusunda gerekli işlemler yapılmış olup, müşterimize sorunun çözümüne yönelik açıklama yapılmıştır.  Saygılarımızla,  Müşteri İlişkileri