25 Aralık 2014

Yurtiçi Kargo'nun Eksik Teslimatı!

16.12.2014 tarihinde Kayseri İli Kocasinan İlçesi Sahabiye şubesinden Yurtiçi Kargo ile Şırnak ili Beytüşşebap ilçesi Mezra beldesine tarafıma kargo gönderimi yapıldı, kargo önce Diyarbakır şubesine gelip, 19.12.2014 günü saat: 12.00 sıralarında Mezra 2. Jandarma Taburuna kargom gelmiştir.

Kargom geldiğinde kolinin üzerindeki bantlar açık bir durumdaydı. Sonrasında bir süre sonra koliyi açtığımda içerisinde eşyalarımın olduğu ancak; maddi değeri yaklaşık 100.00 TL'değerinde gıda (çerez, fıstık ezmesi) maddesi yoktu. Konuyu Yurtiçi Kargo Müşteri Hizmetlerini aradım form oluşturdum ancak 3 gün sonra tekrar arandım, bana yardımcı olmayıp dilekçe yazmamı ve Şırnak şubesine göndermemi istediler.

Ahmet 168 Okunma

Cevaplar

 • Ahmet22 Kasım 2015

  Şikayet ile ilgili bir sene geçti ancak hiçbir şey yapılmadı

 • Ahmet13 Kasım 2015

  Konu hakkında tarafıma herhangi bir işlem yapılmamıştır

 • Ahmet05 Şubat 2015

  Bahse konu olay ile ilgili dilekçe yazmamı istediler ancak Gaziantep bölge müdürlüğüne göndermiş olduğum dilekçeden sonra bir ay geçti ama hiçbir cevap ve geri dönüşüm olmamıştır.

 • Yurtiçi Kargo Temsilcisi26 Aralık 2014

  Müşterimizin şikayetinin çözülmesi konusunda gerekli işlemler yapılmış olup, müşterimize sorunun çözümüne yönelik açıklama yapılmıştır. Saygılarımızla, Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön