11 Aralık 2013

Yurtiçi Kargo'nun Büyükçekmece Şubesi Kargomu Kaybetti!

107870495484 takip koduyla bulunan alışveriş kargom Yurtiçi Kargo Büyükçekmece şubesinde ki sorundan dolayı kaybolmuştur. Neymiş efendim Mimaroba kargo dağıtım personeli değişmiş, çok yoğunlarmış. Kargoma ait bedelin tarafıma tanzim edilmesi için gerekli işlemler yapılmıştır fakat o tarihten bu yana tarafıma kimse tarafından herhangi bir dönüş yapılmamıştır.

Gerçekten Yurtiçi Kargo'yu şikayet etmekten bıktım. Herkes başına buyruk mu çalışıyor nedir anlayamadım? Büyükçekmece şubesi hele çok kötü, insanlara hizmet denilen şey sıfır.

Burcu 177 Okunma

Cevaplar

  • Burcu 16 Aralık 2013

    13.12.13 tarihinde şikayetime istinaden Trakya Bölge müdürlüğünden aranacağım bilgisi iletildi 444'lü numaranızdan. Daha sonra Büyükçekmece Şubesinden bir görevli aradı bu teslimat size yapılmış görünüyor dedi. Sonra itirazıma göre; aaaa şuralarda bir koli vardı MOT gruba ait dedi. Bu mudur Yurt içi kargonun çözümü? Bana kayıp olan kargomun bedelini lütfen tanzim ediniz. Kasım'ın 20' sinde kargolanmış urun, 21 Kasım 'da Büyükçekmece Şubesinde Kaşe diye bir ibare vurularak teslim edilmiş durumda görünüyor. Lütfen ilgili şikayetime cevap verin. Yukarıda yazdığınız yorumun doğruluğu yok YURTİÇİ KARGO. 1 ay oluyor kimse doğru düzgün bir bilgilendirme yapmadı bana.

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi13 Aralık 2013

    Müşterimizin şikayetinin çözülmesi konusunda gerekli işlemler yapılmış olup, müşterimize sorunun çözümüne yönelik açıklama yapılmıştır. Saygılarımızla, Müşteri İlişkileri

  • Burcu 11 Aralık 2013

    21. 11.2013 'ten beri, tarih belirtmemişim.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön