18 Ocak 2014

Yurtiçi Kargo'nun Affedilmez Sorumsuzluğu!

Kargo 16.01.2014 tarihinde İstanbul'a ulaştığında alıcı adreste olamayacağı için sabah 8'den itibaren hem ben hemde alıcı defalarca kargonun dağıtıma çıkmaması için Yurtiçi Kargo Bomonti şubesini aradık fakat hiçbir cevap alamadık.

Gönderdiğim şubeden bile Bomonti şubesine ulaşmaya çalıştım ama nafile. Alıcı akşam bir şekilde şubeden teslim almak istedi ama maalesef verilmedi. 17.01.2014 sabahı gönderi takibindeki "Teslim Edilmedi / Bekletiliyor Şubede" bildirimine istinaden tekrar alıcı şubeye gitti. Fakat kargo hiçbir şekilde bulunamamış hatta başka bir şubede olacağı bilgisi verilmiştir.

Alıcı öğlen Kanada'ya hareket etti. Sırf sizin sistemsizliğiniz yüzünden bu gönderi Kanada'ya kargolanmak zorunda.

Burak 51 Okunma

Cevaplar

  • Burak03 Aralık 2014

    Gönderdiğim kargoyu kaybedip günler sonra bulduk diye geri gönderen esprili ama güldürmeyen şirket. O gün bugündür kullanmıyorum.

  • Burak20 Ocak 2014

    Kargoyu kayıp etmişler şubede aksiyon aldıklarından bahsediyorlar ve bulduklarında bana geri göndereceklermiş. Benim ise derdim bu kargonun kişiye ulaşması ama alıcı artık Kanada'da. Şirket içi meseleniz beni ilgilendirmiyor. Yarattığınız sorunu çözün.

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi18 Ocak 2014

    Müşterimizin şikayetinin çözülmesi konusunda gerekli işlemler yapılmış olup, müşterimize sorunun çözümüne yönelik açıklama yapılmıştır. Saygılarımızla, Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön