Yurtiçi Kargo'nun 24 Saatte Gidecek Dediği Kargo 3 Günde Gelmedi!

Halis C. |

Şehiriçi bir kargo bekliyordum, 24 saat içerisinde kargonun geleceğini söylediler. 30.12.2013 tarihinde kargoya verilen ürün 03.01.2014 akşam saatleri itibariyle hala daha gönderilemedi. Gönderi takip no: 212073651198 gönderi takip no'lu kargom, sabah araca yüklenip akşamleyin tekrar şubeye geliyor.

Kargo şirketini aradığımda, 2 telefona da kimse bakmıyor. Ayrıca genel merkezi aradığımda 25 dakika beni telefonda beklettiler. Velhasıl Yurtiçi Kargo ile bir daha çalışmak mı tövbe. Verdikleri sözde durmadıkları gibi, sorun halinde ulaşabileceğiniz hiç kimse yok. Kendi sitelerinden de şikayet yollamama rağmen hala bir geri dönüş yok, kurumsal firma olduklarını iddia eden bu firmadan şikayetçiyim.

Etiketler :

Şube Erişim Geç Teslimat Çağrı Merkezi Erişim

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Halis C.
  04 Ocak
  10:59

  Yazılı bir açıklama nereye yapıldı bütün mail v.s hiçbir yerde bir açıklama bulamadım. Tekrar genel merkezi aradığımda neyse 2. aramamda düşürebildim. Karşı taraf kargoyu yollarken adres bildirmemesine rağmen kafalarına göre daha önceki kargolarımın geldiği eski ev adresime kargo yönlendirilmiş. Ayrıca çengelköy şubesinin telefon numarasını 50 defa aramama rağmen telefonlara cevap verilmemiştir oradaki çalışan arkadaşları sabrından dolayı kutluyorum. Genel merkezden bana söylenen kargoyu gidip çengelköy şubeden alabilirsiniz diyorlar. Ben bu hizmeti otobüs firmalarından biliyorum, ertesi gün şu saatte şu otogardan gelin alın diye. Hizmet kalitenize hayran kaldım açıkçası...

 • 04 Ocak
  09:22

  Müşterimizin şikayetinin çözülmesi konusunda gerekli işlemler yapılmış olup, müşterimize sorunun çözümüne yönelik yazılı açıklama yapılmıştır.

  Saygılarımızla,

  Müşteri İlişkileri