Yurtiçi Kargom Teslim Edilmiyor.

Remzi T. |

İki ayrı firmadan aldığım mallar. (16.10.2014 ve 20.10.2014 Tarihlerinde) Derince şubesine teslim edildiği halde hala bana teslim edilmedi. Konu ile ilgili ana firmayı (444 9 999) arayıp ilgilenmelerini hatırlattım. Şube telefonları da kesinlikle cevap vermiyor. Yalnız telefon konusu için geri dönüldü. Ancak hala telefonlara bakmıyorlar. Ulaşamıyoruz. Malların teslimi konusunda hiç bir bilgilendirme ve geri dönütte bulunulmadı. Evde bulunulmadı gibi mazeretler olmasın diye bizzat izin alarak 2 gündür evde bekliyorum.

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 23 Ekim
  11:30

  Müşterimizin şikayetinin çözülmesi konusunda gerekli işlemler yapılmış olup, müşterimize sorunun çözümüne yönelik açıklama yapılmıştır.

  Saygılarımızla,

  Müşteri İlişkileri

 • Remzi T.
  22 Ekim
  21:16

  Yurtiçi firması müşteri hizmetleri ile görüştükten bir gün sonra telefon hizmetlerindeki aksamanın çözüldüğü ile ilgili benimle temas geçtiler ancak eski tas eski hamam telefonlara bakan yok.Kargonun teslimi konusunda ancak sizin, firmaya (YurtiçiKargoya) sorunu ilettikten sonra çözüm oldu.Ben bu firmanın nesini değerlendireyim ki.Saygılarımla.