17 Haziran 2016

Yurtiçi Kargo,Kargo Teslim Etmeme.

Yurtiçi Kargo Büyükçekmece şubesinden beklediğim kargo, kargo takibi yaptığımda eve gelindiği ve ürün teslim edilemedi "alıcı kabul etmedi (ücret, ürün bedeli, eksik irsaliye/fatura ve benzeri nedenlerle) " nedenlerle gibi bir ibare 2 gündür, saatleri sürekli değişerek sisteme giriliyor fakat ürün elime ulaşmıyor, arıyorum şubeyi en az 50 defa aramışımdır, 1 kere konuşabilme fırsatı buldum, ilgiliye ulaşmak mümkün değil, telefonu açmıyorlar. Evde bulunamama gibi bir durumum yok evde yok isem (daha önce başıma geldiğinden biliyorum kargo şubesi ile) komşunun kapı numarasını da ekledim yine yok yine yok.

Kadir 28 Okunma

Cevaplar

  • Kadir 04 Temmuz 2016

    Yurtiçi Kargo standart prosedürü olarak işleri yetiştiremediğin de adreste bulunamadı ifadesi yazıyor galiba zorunlu olarak online alışveriş sitesi satıcı yurtiçi ile çalıştığından tekrar yurtiçi ile çalışmak zorunda kaldım (tamamen farklı bir ilde olan adrese ev hanımı) fakat yine aynı durum 27.06.2016 da kargoya verilen ürün 29.06.2017 tarihinde şubeye teslim ediliyor ayın 1 inde hala adrese teslim edilmiyor ve ne bir arama ne de bir yazı bırakma kapıya (geldiler ise!), yeter artık yani bu kadar berbat bir kargo firması olamaz.

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi20 Haziran 2016

    Sayın , A. 710888437*** nolu gönderiniz ile ilgili yaşamış olduğunuz teslim sorunu hakkında , Tarafımıza iletilen 5746765 talebiniz ile ilgili Müşteri Hizmetleri Ekibimiz sizleri bilgilendirmiştir. Öneri ve taleplerinizi, 444 99 99 Yurtiçi Kargo müşteri hizmetleri ve www.yurticikargo.com İletişim sayfasından bizlere iletebilirsiniz. Saygılarımızla Yurtiçi Kargo Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön