20 Aralık 2013

Yurtiçi Kargo'dan Ürünümü Teslim Alamadım!

Siparişimi internetten takip ettiğimde adresin eksik olduğunu öğrendim mahalle, sokak, apartman adı, kat ve daire no. belirtmeme rağmen Yurtiçi Kargo şubeyi arayıp adresi bulamadıysanız tarif edebilirim dedim, çünkü merkezi bir yerdeyiz bulamamaları imkansız. Adreste değişiklik yapılamayacağını söylediler (ki değişiklik yapma çabasında değilim) siparişi verirken detaylı yazsaydınız dediler, çok yoğun olduklarını benim oraya gidip almam gerektiğini de eklediler.

Kapı numarası eksik diye kargoyu getirmeye niyet bile etmediler, adresi bulmaları için aradığımda (ki bence bulunamayan bir adres olduğunda onlarım bana ulaşması gerekirdi) başta tarif etseydiniz çok yoğunuz dediler!

Neşe 91 Okunma

Cevaplar

  • Neşe'nin Teşekkür Mesajı06 Ocak 2014

    Şikayetim sitede yayınlandiktan sonra sabah saat 9 olmadan telefon edip adres Tarifi istediler aynı gün ürünümü teslim aldım. Teşekkür ediyorum ama şikayet var sitesine, başka türlü sorun çözülmezdi.

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi23 Aralık 2013

    Müşterimizin şikayetinin çözülmesi konusunda gerekli işlemler yapılmış olup, müşterimize sorunun çözümüne yönelik açıklama yapılmıştır. Saygılarımızla, Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön