Yurtiçi Kargodaki Bozuk Düzen!

Meral G. |

13,07'de telefonuma SMS yoluyla ''106977266929 no.lu gönderiniz mesai saatleri içinde gönderileceği'' bildirilmiş; an itibarı ile (16,07) halen kargom teslim edilmemiştir.
Marmaris armutalan şubesi tam bir yalancı ve sorumsuzluk örneği asla ve asla zamanında teslimat yapmıyor. Gönderim sürekli araçta görünüyor. Genel merkezi aradım yine bir sonuç yok.Şube zaten asla ve kat'a telefonlara cevap vermiyor ki; buna ben defalarca gözümle de şahit oldum telefon çalsa da açmıyorlar. Bu ilk değil. Son 3 seferde aynı şey oldu.

Etiketler :

Şube Personel Davranışı Geç Teslimat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Meral G.
  21 Temmuz
  03:06

  Bu büyük bir yalan! Kargo şubesini 87 kez aramış ve tek cevap dahi alamayıp gün sonunda kendim gidip kavga çıkartıp ödemem teslimat sırasında yapılması gerekirken orada yine kendilerinin sorumsuzluğundan ötürü yapıp paketimi neredeyse cebren kendim teslim aldım... Dediğim gibi... Marmaris armutalan Yurtiçi Kargo şubesi elemanları sorumsuz; yalancı ve de aymazlar! Sözümona buradan verdikleri cevap bile yalan! kesin ve net!

 • 16 Temmuz
  09:33

  Çözüme yönelik olarak gerekli işlemler gerçekleştirilmiş müşterimize alınacak aksiyonlar hakkında yazılı açıklama yapılmıştır.

  Saygılarımızla

  Müşteri İlişkileri