Yurtiçi Kargo'da Müşteriye Önem Verilmiyor!

Nilgun O. |

Ürün aldığım site ürünümü aynı gün kargoya veriyor fakat Yurtiçi Kargo Gültepe şubesi iki gün üst üstüne dağıtıma çıkardığı kargomu zaman yetersizliğinden teslim edilemedi gibi saçma bir bilgiyle bana geri dönüş yapıyor.

Birinci gün zaman yetmemiş olabilir peki ertesi gün neden öncelik verilmiyor. Müşteri hizmetlerine şubenizle aramda yürüme mesafesi var yardımcı olur musunuz diyorum ve mantıksızlığın diz boyu olduğu bu firma cevap olarak bana öncelikle uzak mesafeden dağıtama başlanıyor deniliyor.

Geri bildirim istediğim halde üç kez müşteri hizmetlerini arayıp şikayetimi bildirdiğim halde kimse bana dönüş yapmadı ve hala bekliyorum.

Etiketler :

Şube Personel Davranışı Teslim Personel Davranışı Geç Teslimat Kapıya Teslimat Yapmama Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Nilgun O.
  22 Mart
  18:03

  BİR DAHA NE BEN NEDE ÇEVREMİN ASLA TERCİH ETMEYECEĞİ BİR FİRMA OLACAK.

 • Nilgun O.
  20 Mart
  19:36

  Bugunde kargom gelmedi ve bana kimse yazili aciklama falan yapmadi bugun defalarca aradim hic bir aksiyon alinmadi tam tersi kuryenin getirecegini soyleyip 4 saat bekletildim ama ne kurye ne kargo araci ne de kargom gelmedi. Aksam ayni subeden isyerime kargo elemani gelmis ama bi tek benim kargom teslim edilmedi artik farkli dusunmeye basliyorum! Ve bana hala hic kimse mantikli bir aciklama yapmiyor. Uc gundur gun icinde teslim edilecek olan kargom yook!

 • 20 Mart
  18:12

  Çözüme yönelik olarak gerekli işlemler gerçekleştirilmiş müşterimize alınacak aksiyonlar hakkında açıklama yazılı olarak yapılmıştır.

  Saygılarımızla

  Müşteri İlişkileri