26 Kasım 2013

Yurtiçi Kargo'da Müşteriye Hakaret ve Teslimatı Yapmamak!

Kargom adresime geldiği iddia edilerek Yurtiçi Kargo Kabataş şubesine geri gönderildi. (Evdeydik, zil çalmadı, telefonla hiçbir bilgi verilmedi). Kabataş şubeyi arayı gönderimin orada olduğunu öğrendim. Kendilerine neden telefon etmeden geri döndüklerini sordum, cevap alamadım. Başka kodda bir siparişim de Kabataş şubesine geldi ve Cumartesi teslim edileceği için, o gönderiyi yollarken daha önceki gönderimi birlikte yapacaklardı.

Ama önceki gönderimi getirmediler. Eleştiri alınca telefonu yüzüme kapadılar, hakaret ettiler.5. Şube müdürüyle konuştum. Halledeceğini söyledi, Cumartesi tüm gün evdeydim. Gelen ya da arayan olmadı. Çağrı merkezleri ve genel müdürlük telefonlarını açmıyor.

Ezgi 24 Okunma

Cevaplar

  • Ezgi 27 Kasım 2013

    Sorunun çözüldüğü yok. Gönderim çıkış noktasına geri gitti. Buna çözüm denir mi? 'Özür dileriz, bir daha olmayacak.' çözüm değil, telkindir.

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi27 Kasım 2013

    Müşterimizin şikayetinin çözülmesi konusunda gerekli işlemler yapılmış olup, müşterimize sorunun çözümüne yönelik açıklama yapılmıştır. Saygılarımızla, Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön