Yurtiçi Kargo'da Hizmet Anlayışı Yok Sorsan Hizmet Sektörü!

Sevket C. |

Online alışveriş sitesinden aldığım ürün 05.12.2014'de Denizli'ye gelmişti. Sürekli, aynı sitenin kargo takibi bölümünden takip etmekteyim. 08.12.2014 tarihinde evde kimsenin olmadığı ile alakalı bir not bırakılmış. 9'unda şubeyi aradım, gidip oradan alabileceğimi söylediler. Bulamadıklarında neden telefon etmediklerini sorduğumda herkesi arayamayacaklarını söylediler. En azından her gün önünden geçtikleri cadde üstünde iş yerimin olduğunu oraya bırakıp bırakamacayaklarını sordum, yarına ulaşır dedi.

Bugün yine aradığımda bir bayan bir sn. isteyip telefonu masaya koymak suretiyle gırgır muhabbetine devam etti. Sonra da açan olmadı bir daha. Saygısızlık! Benim için Yurtiçi Kargo bitmiştir.

Etiketler :

Şube Personel Davranışı Teslim Personel Davranışı Geç Teslimat Kapıya Teslimat Yapmama

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Sevket C.
  25 Aralık
  12:14

  Herhangi bir çözüm süreci yok. Ertesi gün şubeye gittiğimde ürün de dış ve iç kutusu parçalanmış haldeydi. İade ettim. Ve birebir telefonlara cevap verilmediğine şahit oldum. Aaa pardon 8 telefondan birine 6. çalışında bakabiliyorlar bazen.. :)

 • 12 Aralık
  09:58

  Müşterimizin şikayetinin çözülmesi konusunda gerekli işlemler yapılmış olup, müşterimize sorunun çözümüne yönelik açıklama yapılmıştır.
  Saygılarımızla,
  Müşteri İlişkileri