24 Ağustos 2013

Yurtiçi Kargo'nun Tarabya Şubesindeki Asabi ve Saygısız Personel!

Saat 8:30dan itibaren teslimatlar kabul edildiği için bugün tam o saatte şubeye gittim. Dükkana girdiğimde içeride sadece sonradan kendisinin kurye olduğunu öğrendiğim uzun boylu bir bey vardı. Gönderim olduğunu kendisine belirttiğimde bana çok kaba bir şekilde kimsenin olmadığını ve 10 dakika sonra gelmemi "buyurdu". Bu tür durumlarda genelde yetkili bir eleman kargoyu teslim alır ve gerekli bilgileri kağıda yazar.

Sonra sistem açıldığı zaman bu bilgileri sisteme girer. Arabada beni bekleyenler olduğu için yapılabilecek buna benzer birşey olup olmadığını öğrenmek istedim fakat bana bağırarak cevap vermeye başladı. Ben kendisine sakin olmasını ilettikçe sesinin tonu ısrarla arttı.

Enver 65 Okunma

Cevaplar

  • Enver26 Ağustos 2013

    Firmadan hızlı bir geridönüş oldu. Telefonda konustuğum nazik hanımefendinin olayın firma için vehametini anladığını ve ona göre aktaracağını düşünüyorum.

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi24 Ağustos 2013

    Müşterimizin şikayetinin çözülmesi konusunda gerekli işlemler yapılmış olup, müşterimize sorunun çözümüne yönelik açıklama yapılmıştır. Saygılarımızla, Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön