24 Ekim 2016 #6758341

Yurtiçi Kargonun Seçkin Elemanları!

17.10.2016'da Hepsiburada.com'dan fırın sipariş verdim. 18.10.2016 ürünü Yurtiçi Kargosuna teslim edilmiş. Ertesi günü Yenikapı şubesinde olmuş. 20'sin de siparişi dağıtıma çıkmış fakat o gün gelmedi. Evimin yakınlığı ise 2 kilometre yoktur. 21'de saat 4 civarlarında şubeye gittim. Oradaki hanım efendi kargonun çıktığını söyledi ama kargocu yine gelmedi. Sabah 11 gibi e-mail adresime ürün teslim alınmıştır diye yazıyor. Çok sağ-olsun Hepsiburada.com aradım tabi ki cevap vermediler.


Sonra yaklaşık 10 defa Yenikapı şubesini aradım ne yazık ki açmadılar sonra iki defa çayırı merkezini aradım ilk seferinde hiç yardımcı olmadı sağ olsun ikinci defasında bu olanları söyledim hanım efendi ''sana özel şubeyi arayacağım'' dedi. 2 dakika sonra dönüş yaptı ve şu cevabı verdi ''kimse açmıyor''. 1 saat sonra şubeye gittim müdürle görüştüm teslim eden personel yanlış kişiye teslim etmiş çok tecrübeli elaman!

Züheyir 81 Okunma

Cevaplar

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi24 Ekim 2016

    Çözüme yönelik işlemler gerçekleştirilmekte olup,müşterimize telefon no bilgisi üzerinden geri bildirim yapılmıştır. Saygılarımızla Yurtiçi Kargo Servisi AŞ Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön