09 Eylül 2013 #2000425

Yurtiçi Kargo'nun Kartal Şubesi İşini Yapmıyor!

Yurtiçi Kargo'nun Kartal şubesi iki sefer üst üste benim adıma gelen paketleri evime hiçbir şekilde uğramadan ve ihbar notu bırakmadan teslim etmeden ,kurye arabalarında gezdirip gezdirip geri götürmektedir. Arayıp durum sorulduğunda da gelip alınız yapabileceğimiz bir şey yok diyorlar.


Bu yaptıkları bir değil iki değil. Kozyatağı şubelerinden biraz feyz almaları gerekmektedir. Hizmet sektörünün bu olmadığını ve marka değerini zedelediklerini birileri hatırlatmalıdır. Ben her seferinde sorunla karşılaşacaksam neden kargo firmasıyla uğraşmak isteyeyim.

Ozan 31 Okunma

Cevaplar

  • Ozan30 Eylül 2013

    insan zorunda olmasa Kartal şubesi yüzünden hayatta kullanmaz.

  • Ozan30 Eylül 2013

    bugün kargom yine şubeden evime getirilmedi. biz sizin kartal şubenizin nazını çekmek zorunda mıyız? ben hergün yorgun argın iş çıkışında oraya gitmek zorunda mıyım? daha geçen sefer beni telefonla arayıp bir daha olmaması için uyarıldı şube dediniz. bugün yine aynı şey oldu. bıktım sizin kartal şubenizden, gittiğimde de yine aynı düşmanca tavırı takınsınlar da tam olsun.

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi09 Eylül 2013

    Müşterimizin şikayetinin çözülmesi konusunda gerekli işlemler yapılmış olup, müşterimize sorunun çözümüne yönelik açıklama yapılmıştır. Saygılarımızla, Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön