11 Şubat 2014 #2287705

Yurtiçi Kargo'nun Evdeki Müşterilerini Evde Bulamaması!

Cuma günü Yurtiçi Kargo ile gelecek olan kargonun durumunu takip no: ile kontrol ettim. Site "dağıtımda" diyordu. Ne zaman geleceğini merak edip şubeyi aradım. Bugün elinize geçer dediler. Yarım saat sonra apartman görevlisi zilimi çaldı, Yurtiçi Kargo'nun apartman kapısına "geldik bulamadık" yazan ihbarname astığını söyledi!


Tekrar şubeyi aradım bütün gün evde olduğumu zilin çalıştığını söyledim. Yardımcı olmayacaklarını anlayınca merkezi aradım ve şikayet ettim.


Başta aynı şeyleri söylediler, rica minnet tekrar gönderdiler. Bugün sosyal medyada tek mağdurun ben olmadığımı görünce burada paylaşayım dedim. Ekşisözlük'te "Yurtiçi Kargo'nun müşterilerini evde bulamaması" diye başlık bile varmış.

Kurt 92 Okunma

Cevaplar

  • Kurt15 Şubat 2014

    firma tarafından verilen bu cevap külliyen yanlış ve yanıltıcıdır. bana alınacak aksiyonlar hakkında yazılı ya da sözlü hiçbir açıklama yapılmamıştır.

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi12 Şubat 2014

    Çözüme yönelik olarak gerekli işlemler gerçekleştirilmiş müşterimize alınacak aksiyonlar hakkında açıklama yazılı olarak yapılmıştır. Saygılarımızla Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön