30 Haziran 2016

Yurtiçi Kargo,Kargo'nun Yanlış Şubeye Gönderimi.

Daha önce de yaşadığım sorun olan kargonun yanlış şubeye gönderimi. Tarafıma 25 adet gelen kargonun 21'i yanlış şubeye gittiğinden kargolar hep geç geldi. Bu sefer eşimin adıyla ve başka bir adrese gelmek üzere internetten alışveriş yaptık 3 ayrı kargo çıktı ve gene aynı şey oldu 3 kargonun 2'si yanlış şube 1'i henüz şubeye dağıtım olmadığı için ne olduğu belli değil müşteri hizmetleri yanlış şubeye gittiğini ve ertesi gün teslim edileceğini söyledi. Yani Yurtiçi Kargo toplamda 28 kargomun 23'ünü yanlış şubeye yönlendirerek büyük bir başarıya imza attı.Müşteri hizmetleri şikayet kaydımın alındığını dönüş yapılacağını söyledi ancak bu güne kadar tüm dönüşler yaklaşık 6. günde oldu. Firmanın müşterisine ve işine ne kadar saygı gösterdiği yaptığı başarıda görülüyor. 28 kargonun 23'ü yanlış adrese gönderilerek. Teşekkürler Yurtiçi Kargo!

Volkan 40 Okunma

Cevaplar

  • Volkan30 Haziran 2016

    Bilgilendirmek şumudur: volkan bey kusura bakmayın şube çalışanı hatası kargonuz 1 gün gecikmeli olarak size gelicek. 28 kargonun 23 ünü teslim edemeyen Yurtiçi Kargo firmasının ödülleri ile övünen firmanın cevabı budur. Oda sorduğumda yarın kesin teslim edilir diyemiyorlar arkadaşlar yarın teslim edilmesi lazım diyorlar. Ayrıca kimse beni aramadı ve çözüm için dönüş yapmadı ben kendim arayıp sordum. Teşekkürler Yurtiçi Kargo 1 numarasın. İnsanlara saygı müşteri memnuniyetinde 1 numarasın. Siz olmasanız biz nasıl sinir krizi geçireceğiz acaba.

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi30 Haziran 2016

    Sayın, YETIŞ Teslimat sorunu hakkında Tarafımıza iletilen 5860375 talebiniz ile ilgili Müşteri Hizmetleri Ekibimiz sizleri bilgilendirmiştir. Öneri ve taleplerinizi, 444 99 99 Yurtiçi Kargo müşteri hizmetleri ve www.yurticikargo.com İletişim sayfasından bizlere iletebilirsiniz. Saygılarımızla Yurtiçi Kargo Müşteri Hizmetlerİ

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön