05 Ağustos 2016

Yurtiçi Kargo,Kargom Teslim Edilmiyor

Hepsiburada.com'dan 03.08.2016 tarihinde sipariş ettiğim ürün bu sabah saat 8:37'de yakınımdaki teslimat şubesine gelmiş gözüküyor ama ürün bana iletilmedi. İş yerinde olduğum için kargomu kendi adıma iş adresime vermiştim. Şubeyi aradığımda verdikleri cevap; şirketimin adına gelen kargo çok olduğu için hepsini yarın teslim edeceklermiş. Ben yarın işte yokum ve kargomu kendi adıma sipariş etmiştim. Şirketin kargoları beni ilgilendirmiyor ve ben ürünümü teslim alamayacağım. Şikayetim acildir.

Özge 21 Okunma

Cevaplar

 • Özge08 Ağustos 2016

  Yurtiçi kargodan hiçbir şekilde olumlu geri dönüş alamadım. Ürünüm cuma günü teslim edilmedi, ve cumartesi orada olmadığımı belirttiğim halde kargomu getirmişler ve kimseye ulaşamayınca geri götürmüşler, pazartesi ben kendim gidip almak zorunda kaldım. Sonuç olarak ürünüm gerektiği Zaman'da bana sırf firmanın dağıtım planı hatası ve ilgisizliği yüzünden bana Zaman'ında teslim edilmedi ve şu an hiçbir işime yaramıyor. Verdikleri zararı telafi etmek için de hiçbir girişimde bulunmadı firma. Şikayetim bakidir, tüketici haklarına da başvuracağım.

 • Yurtiçi Kargo Temsilcisi06 Ağustos 2016

  Çözüme yönelik işlemler gerçekleştirilmekte olup,müşterimize telefon no bilgisi üzerinden geri bildirim yapılmıştır. Saygılarımızla Yurtiçi Kargo Servisi AŞ Müşteri İlişkileri

 • Özge05 Ağustos 2016

  İlgili Yurtiçi Kargo şubesi örnek şubesidir. Acil aksiyon rica ediyprum

 • Özge05 Ağustos 2016

  Şikayetim hala devam etmekte, ürünüm gönderilmiyor.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön