17 Eylül 2013

Yurtiçi Kargo'dan Yeni Moda Uygulama!

Yurtiçi Kargo ile gönderdiğim paketim 12 Eylülden beri Ankara Opera şubesinde bekletilmektedir. Nedeni ise Ankara' nın göbeğindeki adresin ortak nokta diye tabir edilmesi ve şube personelinin ifadesi ile paketin ancak alıcıyla okul önü olsun karakol önü olsun bir yerde buluşularak teslim edilebilecek olması. Yurtiçi Kargo Ankara' nın göbeğinde adrese teslimat yapamayan yeni moda uygulaması ile tarafımı yeterince mağdur etti şube personelinin lakaytlığı ise cabası.

Ben bir kuruma başvuru belgeleri içeren bir paket gönderdim ve Yurtiçi Kargo'nun bu profesyonellikten uzak tutumu yüzünden başvuru süresini kaçırırsam uğrayacağım maddi ve manevi zararı nasıl tazmin edeceklerini merak ediyorum.

Hüseyin 74 Okunma

Cevaplar

  • Hüseyin17 Eylül 2013

    Firmanız "bizim araçlarımız o mahalleye girip kapıya teslimat yapamıyor orada bizim araçlarımıza zarar veriyorlar"gibi bir ifadeyi kargomu teslim etmemek için bir açıklama, "alıcı kargonuzu karakol önünden okul önünden gelip alsın" gibi bir ifadeyi de mevcut sorunun çözümü olarak görüyorsa şikayetin çözülmesi konusunda gerekli işlemleri yaptınız tebrik ederim! Ben bir daha firmanızı kullanmayacağım için sorun yok ama bundan sonra kara listenizdeki mahalleleri kargoyu götürürüz diye teslim almadan önce müşterilerinize bildirirseniz başka kişileri durduk yere mağdur etmezsiniz.

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi17 Eylül 2013

    Müşterimizin şikayetinin çözülmesi konusunda gerekli işlemler yapılmış olup, müşterimize sorunun çözümüne yönelik açıklama yapılmıştır. Saygılarımızla, Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön